14 Şubat 2013

Samsung S3 Telefonumun Camı Patladı!

Samsung S3 cep telefonumu kılıflı olduğu halde üstelik darbe olmadan camı patladı. Telefonumu masama 10 cm yükseklikten bıraktım ve camı patladı. Samsung kullanıcı hatası diyor ve benden 499 TL talep ediyor.


Telefon ne yere düştü nede darbe aldı. Kesinlikle kullanıcı hatası değil fakat Samsung müşteri hizmetleri belli ki alışkanlık haline getirmişler her şeye direkt kullanıcı hatası diyorlar. Forumlar da okuduğum üzere S3 camında tasarımdan kaynaklanan bir hata var.


Firmadan kaynaklanan bir sorundan dolayı 499 TL ödemek istemiyorum. Sattığınız ürünün arkasında durmazsanız çok müşteri kaybedersiniz. Telefonum Telpa da serviste ve hatalarını düzeltene kadar da almayacağım.

Erdem 283 Okunma

Cevaplar

  • Erdem09 Nisan 2013

    Hayır beni Samsung müşteri hizmetlerinden aradılar ve yine aynı şeyi söylediler ; kullanıcı hatası. Samsung S3 telefonun camını 435 TL ödeyerek değiştirdim ve şimdi camı tekrar çatladı. Üstelik masa da 3 cm yükseklikten porselen tabağa çarparak kırıldı. Gördüm ki telefonun camını kasaya sıfır yaptıkları ve yükseklik olarak dışarı taşırdıkları için cam en ufak bir şeyde çatlıyor. Sonuç ; 1- Samsung S3 telefon bir tasarım hatası 2- Samsung Note telefonumun tüm Samsung telefonlar ve tabletler gibi kenarlarının boyaları döküldü. Buda plastiği boyayarak metal görünümü verdikleri için oluyor. Bunun için benden 700 TL talep ettiler. Neden plastik bir çerçeve için bu kadar para istediklerini sorduğumda ise amoled ekranla birlikte tek parça oluğunu ve hepsinin değişmesi gerektiğini söylediler. Her iki telefonda da tasarım ve üretim hataları var ve bunların bedelini müşterilere ödetmek istiyorlar. Bu iki telefonla ilgili Samsung firmasına ve Telpa firmasına dava açmaya hazırlanıyorum. Herkes yaptığı hatanın bedelini ödemeli.. Saygılar Erdem KÖROĞLU

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Şubat 2013

    1630506 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön