23 Ocak 2014 #2251808

Samsung S3 Galaxy Telefonumun Servis Sorunu

Samsung Galaxy S3 cep telefonu aldım ama telefonun her bir noktasında sorun var. Arama yapmıyor, aramalara cevap veremiyorsun, mesaj gönderilmiyor, alınmıyor, Wi-Fi bağlantı sorunu var, donma oluyor, ısınıyor, kapanıyor. Yani bütünüyle sorun var.


Daha önce 3 kez servise verdim. İlkinde yazılım attılar, ikincisinde bataryayı ve şarj soketini değiştirdiler, üçüncüsünde telefonun anakartı ve sistem değişti fakat yine de sorunlar devam etti. 4. kez servise verdim, artık para iadesi istiyorum, telefonu kesinlikle kabul etmeyeceğim, servisteki arkadaşların davranışından da memnun olmadım. Acil bu konuda hakkında bana dönüş yapılmasını söylemiştim 6 gün geçti halen dönülmedi. Bakım No: K131000304.

Savaş 108 Okunma

Cevaplar

 • Savaş28 Ocak 2014

  26.01.2013 yani pazar günü arama yapıyorsunuz, ulaşamamış olma ihtimaliniz sizce de yüksek değil mi? Ulaşamıyorsanız bir sürü iletişim yolları da var orada, bakım numarası da belli. Kaldı ki aramayı gördükten sonra ben çağrı merkezine geri dönüş yaptım. Cevap aynen şu: Sizi aramışlar evet ancak hangi birimimiz aramış, ne için aramış göremiyoruz. Buraya not düşelim, tekrar sizi arasınlar. 2 gün geçti, hala aramalarını bekliyoruz. Çağrı merkezinin yaklaşımı da bir hayli ilginç. Benim sorunumun çözülmesi noktasında ne gerçekleşti, tamir yapıldı, aman efendim şöyle böyle diye dönüş yapmayın. Çok net olarak para iadesi istiyorum. Hukuki zeminde illa hak aratacaksınız, bu konunun burayla sınırlı kalmayacağını, gazetelere haber olacağını da kurumunuza bildirmek isterim. Saygılarımla.

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön