17 Nisan 2013 #1747562

Samsung S3 Aşırı Isınma Sonucu Ekran Çatlaması!

S3 kullanıcısıyım çok da memnundum. Son bir kaç gündür S 3' ümde aşırı ısınma ve ekran gitmeleri baş gösterdi ve ben bunu pek önemsemedim ama yaklaşık 10-12 saat sonra telefonumu montumun cebimden çıkardığımda ekranın iç camının çatladığını ve ekranın gittiğini gördüm. Kesinlikle düşme durumu yoktur.


Telefonumu servise götürdüğümde derdimi müşteri temsilcisine anlattım bayanda kesinlikle düşme sonucu olmadığını söyledi çünkü dış camı sapasağlam teknik personele gösterdiğinde garanti dışı olduğunu söylediler.


Ümraniye servisi darbe olmadığını kabul ediyor. Darbe yoktur raporu istiyorum vermiyorlar. 400 Lira para istiyorlar. Ben 1800 para ödemişim garanti kapsamında yapılmasını istiyorum.

Fatih 649 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Nisan 2013

    Samsung Merkez ilgili şikayetim üzerine bana geri dönüş yaparak garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Güney Kore'ye şirketin merkezine ilgili şikayetimi tercüme ettirerek gönderiyorum. Kesinlikle düşme sonucu bir darbe sonucu telefonumun iç camı çatlamadı. Teknik serviste biliyor durumu darbe yoktur raporu istiyorum vermiyorlar o zaman garanti kapsamında yapılması gerekiyor telefonun ya da istediğim raporu vereceksiniz bende hakkımı arayacağım.Ne gerekiyorsa yapacağım hakkımı arayacağım. 1.800 Türk Lirası verip telefon alıyorum Servis kabul etmiyor. Garanti dışı diyor. Gerekirse 1.000 Türk Lirası masraf ederim mahkemeyse mahkeme, tüketici hakları ne gerekiyorsa yaparım gerekiyorsa, Taksim Meyda'nında telefonumu alırım çekiçle paramparça yaparım gene de vazgeçmem Tüketici hakkımdan bu işler kolay değil öyle SERVİSLER PARA KAZANACAK DİYE hakkımı yedirmem kimseye. Son sözüm SAMSUNG alacak arkadaşlara ; S3 çok güzel telefon ve yeni çıkan S4 çok daha güzel ama kesinlikle uzak durun. Ufak bir sorunda SERVİS OLARAK BİR ŞEY YAPMIYORLAR. TEKNİK DESTEKLERİ, TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ SIFIRDIR. KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM BU ÖZELLİĞİNDEN UZAK DURUN!!!

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Nisan 2013

    1747562 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti koşulları hakkında bilgi aktarılmıştır. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön