Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung S20Fe Cihazımda Sürekli Ses

profile
25 Mayıs
1.138

"Telefonum Samsung Galaxy S20 fe sürekli bildirim sesi geliyor ve telefonumun kendi bildirim sesi değil uyarı gibi, batarya biterken ki uyarısı ama pille ilgili değil. Telefon daha yeni. Bir çare bulun lütfen art arda geliyor ve yazı yazarken bile klavyeyi ortadan kaldırıyor her ses geldiğinde. Gerçekten sinir bozucu ve neyden kaynaklı çözemiyorum. Ne yaptımsa sorunu çözemedim. Telefonun ekranını açtığım anda ses gelmeye başlıyor." Şikayetin aynısını yaşıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Samsung Telefon Logo
26 Mayıs 09:03

Benzer Şikayetler

1

Samsung S20 Plus Telefonumun Sürekli Arızalanması Ve Yüksek Tamir Bedeli

profile
3 gün önce
177

Almış olduğum Samsung S20 Plus telefonumun garantisi bitti 1 ay sonra telefonumun ekranı gitti. KVK servisine bıraktım 4.589 TL para harcadım. Pili ekranı değiştirdiler ve teslim ettiler. Telefonu açtım ilk bir karıncalanma geldi ve telefon açıldı 1 ay kulandım ve telefon tekrar kapanmaya ve karınca...

Samsung Z Flip 3 Ekran Sorunu

profile
1 hafta önce
314

Samsung z Flip 3. 6 ay önce 20 bin tl civarında aldığım telefonumun ekran camı hava aldı. Sadece katladık nazik bir şekilde. Böyle olacağını bilseydim asla Samsung tercih etmezdim. Araştırdığımda sürekli bu sorunu başkaları da yaşamış umarım çözersiniz. Bir daha asla Samsung kullanmayacağım.

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Faruk

NFC özelliğini kapatın arkadaşlar sorun oradan kaynaklanıyor kesin çözüm

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz