Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mert sonuçtan çok memnun

Cep Telefonu Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung S20 Fe Sıfır Cihazda Tüm Ekran Sarardı

776
Mert
Mert 01 Şubat 23:43
Çözüldü
Mert'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim, değişim sağlandı.”

Hepsiburada'dan üzerinden Samsung Türkiye ® isimli yetkili satıcıdan iki adet Samsung ® Galaxy S20 fe isimli cihazdan sipariş ettim. Birer gün arayla telefonlar elime ulaştı.

Öncelikle, cihazın birisinin ekranı sapsarı, diğerinin ise normal. Cihazı yan yana koyup ekran ayarlarından tüm özellikleri karşılaştırdım. İki cihazı da fabrika ® ayarlarına döndürerek yine yan yana test ettim. Cihazın birisi ilk açıldığı andan itibaren, sıfırlanmış hali ile de sapsarı görüntü veriyor!

Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Yukarıdaki işlemleri anlattım. Dalga geçer gibi cihazı fabrika ayarlarına döndürün diyorlar, cevaplar otomatiğe bağlamış. Tekrar durumu anlatıyoruz, dilimizde tüy bitti. Bu kez, servise yönlendirdiler.

Değişim talebi ile İzmir/Konak Samsung yetkili bayiisine telefonu teslim ettik. Yine dalga geçer gibi tekrardan arayıp 'cihaz sorunsuz' denildi. Zar zor dil dökerek, cihazın ekranını aynı cihaz ile kıyaslamalarını isteyerek tekrardan durumu gözden geçirmelerini ve cihazı 'değiştirmelerini' istedik.

Kesinlikle tamir, iade gibi bir şey istemiyoruz. Cihazı alalı daha 5-6 gün oldu, ekranı sapsarı bozuk telefon geldi ki üç gündür zaten telefonsuz ve mağdur durumdayım. Servisi arıyoruz ve telefon 'tamiratta' gözüküyor ki ben herhangi bir tamir vs onayı vermedim. Arkadaş, ilk günden beri bozuk olan bir telefonu tamir edecek olsanız zaten yenilenmiş telefon alırdım. Sıfır cihaz aldım, bozuk geldi. Bunun gereği değişimdir, tamir değil.

Günlerdir telefonsuz ve mağdur durumdayım. Cihazımın acilen değişimini talep ediyorum. İade istemiyorum, ben telefonu aldıktan sonra cihazın fiyatı artmaya başladı. Bana bozuk telefon gönderip, parasını iade edip daha pahalıdan telefon satmaya çalışmayınız.

Artık beni oyalamayı bırakıp bozuk ve donanımsal sorunlu olan telefonu değiştirmenizi talep ediyorum. WhatsApp ® destek hattınızda zaten sorunun donanımsal olduğunu ve değişim gerektiğini bana yazdınız. Şimdi neyi bekliyoruz? Samsung Türkiye'nin bu duruma el atmasını ve onaylamasını talep ediyorum.

Tatsızlık olmaması adına hukuki süreç başlatmak istemiyorum ancak bu durum bu hafta içerisinde sonuçlanmazsa, Tüketici Hakem Heyeti ® aracılığıyla şikayet oluşturacağım.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon02 Şubat 08:45
Mert
Mert04 Şubat 22:36

Teşekkür ederim, değişim sağlandı.

Cep Telefonu Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
69
31 Ocak

Samsung Cep Telefonumun Şarj Almıyor

Cep telefonumun şarj almıyordu İstanbul'da Bakırköy'de yetkili servisi ne gittim yapılması rica ettim yarın yapılır gelir alırsınız dediler telefonumun şifresini istediler vermedim o zaman yapamayız dediler prosedür gereği almaları gerekliymiş benim içinde özelim var böyle bir saçmalık olur mu burad...

profile
523
09 Ocak

Samsung Telefon Öğrenci İndirimi Alamıyorum

Samsung marka bir cep telefonu almak istiyordum ve üniversite öğrencilerine özel kendi sitelerinde bir indirim olduğunu gördüm. Bunun için siteye edu uzantılı mailimle kayıt oldum fakat sepetime ürünü ekleyince ne indirimle karşılaşabildim ne de bana bir kampanya kodu iletildi. Kendi canlı destekler...

profile
172
05 Aralık 2022

Samsung Telefon S21 Fe Hızlı Şarj Olmuyor

Samsung S21 fe marka cep telefonu aldım telefonda hızlı şarj özelliği var ama çalışmıyor ve ayrıca 67w şarj aldım ama hızlı şarj etmiyor takıyorum 3 saat yazıyor ve şarjı da normale göre daha hızlı bitiyor bir oyun oynasam 1.5-2 saatte bitiyor.

profile
1.047
10 Ekim 2022

Samsung Telefon M12 Telefon Pusula Özelliği

Samsung m 12 telefon aldım. Ancak pusula özelliği taşımadığını öğrendim. En basit telefonlarda bile bu özellik var. Bu Samsung bir markaya yakışmıyor. Çözümü noktasında yardımcı olursanız benim gibi binlerce Samsung kullanıcıları memnun olurlar.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.264
08 Ekim 2022

Samsung Telefon 1.500 TL'lik Kampanya

Şubat 2022 Marmara Forum Teknosa 'dan kampanyalı telefon aldım. Satış temsilcisi iki arkadaş özellikle bu ürünü 1.500 Tl hediye çeki için önerdiler. Aradan 9 ay geçti hakkım olan cek verilmedi özel bir kart almam gerektiğini söylediler. başvurdum iki ay sonra geldi aktive ettim o gün satış olduğunda...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .