Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung S20 Fe Kamera Kalitesizliği. Güncelledikten Sonra Oldu.

profile
31 Mayıs
348

Samsung s20 fe kamera çekim kalitesi bozuldu güncellemelerden sonra. Bulanık ve piksel piksel. Resmen önceden ön kamerada çekince güzeldi şimdi önceden çektiklerime bakarken fotoğraflar değişiyor yani 1 saniye içinde bulanık piksel piksel oluyor kaydırdıkça fark ediyorum. Önceden çekilenlerin de kalitesini bozuyor yani. Dalga mi geçiyorsunuz. Güncellemelerle bilerek mi kamerayı bozuyorsunuz? Keşke güncellemeseydim. Zaten o telefonu da zar zor biriktirerek aldık Yazıklar olsun ya sizin güncelleme yapmanıza. Bilerek bozuyorlar daha bu sene almıştım.

Samsung Telefon Logo
31 Mayıs 08:48

Benzer Şikayetler

Samsung S20 Fe Yan Tuş Açma Kapama Sorunu

profile
06 Aralık 2022
1.562

S20 fe kilit ekranı sorunu yaşıyorum 1 haftadır böyle ve güncellemeden sonra oldu sanki. Ekranı açmak istediğimde ister dokunmatik olsun isterse yandaki tuşlardan olsun yaklaşık 9-10 saniye sonra kamera ile birlikte açılıyor. Telefon görüşmesi yaparken kapatamıyorum telefonu ekran açılmıyor. Karşıda...

1 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz