09 Ekim
#12754489

Samsung S Serisi Sorunlu

2 yıl önce Samsung S8 Plus telefon aldım, ancak son Samsung güncellemesi yaptıktan sonra telefonum hat vermiyor ve IMEI numarası gözükmüyor telefonu Türkiye’den ve garantili aldım. Ancak garantisi nisan ayında bitti bu konuyu Samsung 'a ilettim ve devamlı aramam rağmen geri dönüş alamadım.


Samsung bu kadar büyük olmasına rağmen sattığı ürünün arkasında durmuyor ve gönderdiği güncellemeler telefonları bozuyor. Bundan sonra Samsung telefon almama ve çevremdekilere almamak için devamlı bilgi vermeyi düşünüyorum.

Bertan Bertan 385 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bertan2 g

  Merhaba Samsung halen kendi yarattığı sorunu çözmemiştir ve müşterisini beni mağdur etmiştir. Ben neredeyse 1 aydır telefonumu kullanamamaktayım.

 • Bertan12 Ekim

  Merhaba. Halen bir dönüş olmamıştır arayacak dediler ancak aramadılar. Sorununuza ve Samsung yüzünden bozulan telefonumuza çözüm bulunamamıştır.

 • Bertan11 Ekim

  Merhaba Samsung s8 Plus da olan sorunum halen çözülmedi. Aradılar ve servis ile konuştuklarını ve yapacak bir şey olmadıklarını söylediler. Ben Samsung un gönderdiği güncelleme sonunda imeli numaramın silindiğini tekrar bildirdim Samsung ürününün arkasında durmuyor ve kendi yarattığı sorunu çözmüyor ve müşterisini mağdur ediyor. Hangi Samsung ürünü alır isek böyle olabilir. Ama önemli olan ürünlerin arkasında durmaması. Samsung zorluklar ile aldığımız ürünleri ile insanları mağdur ediyor. Bu kadar büyük firmadan beklemezdim yazık.

 • Samsung Telefon Temsilcisi09 Ekim

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler