16 Şubat 2013

Samsung Orijinal Ekran Çalındı!

Özetle:30. 01. 2013 Tarihinde Yalova'da bulunan Deha Telekom'a teslim ettiğim Samsung Galaxy SL i9003 serisi Telefonumu "lens bölümünde engellenemeyen tozlanma" ve "görüşme hoparlöründe başlayan cızırtı" şikayeti ile teslim ettim.Başarı Servisine yönlendirilen Telefonun Ana kartı arızalı oluğu iddiası ile değiştirilmiş, kamerasındaki toz giderilmemiş ve LCD üzerinde akıl almaz yağ izleri, lekeleri ve toz (daha öncesinde kusursuzdu) içerisinde geri geldi. Ardından daha Telekom dan 16. 02. 2013 tarihinde tekrar gönderi yapacaklarını ilettiler ve "Ekmen Servise" gönderdiler. Ekmen Servis ise cihaza ulaşamıyor bile. Değişim istiyorum.

Cihan 273 Okunma

Cevaplar

 • Cihan21 Ağustos 2013

  Mahkeme bitti, hala takip no gönderiyorlar :)

 • Cihan21 Ağustos 2013

  Çok komik yaaa :) Ben Mahkemeyi kazandım, Ücret iadesi çıktı diye mesaj yazınca, adamlar cep telefonuma "Ürün Takip no" Mesajlamış :)... Ne yönetim ama :) Siz hesap verinde, pasta ve kahve ısmarlayayım o yönetime. Onların sayesinde kazandık :) Ürün Takip No..... İşte Samsung Türkiye :) "Samsung Çalınanın Yerine Yedek Telefon Vermedi!" başlıklı, "1718262 nolu ilan" "veeeeee..... Mahkeme Ücret İadesi kararı çıkardı Ramazanda :). Samsung Yöneticilerine Teşekkürler. 300 TL değere gelmiş Telefonu, gösterdiğiniz Saygısızlıktan dolayı 1.000 TL olarak geri dönmesine vesile oldunuz :) Herkese Tavsiyem... Yine Samsung Telefon kullanıyorum... Samsung Türkiyede bu gevşeklik varken rahat olun :) 1 günde kalsa, Telefonunuzun değeri 1 TL ye de düşse Tüketici Hakem Heyeti hassas çalışıyor :) "

 • Cihan27 Şubat 2013

  Gericilikmi? Rahat bir iş Ortamımı? SAMSUNG Türkiyenin bugün tarafıma attığı mail. *** Bu arada Samsung mail atabilmek için irtibat bilgilerini girmeniz gerekiyor, konuyu özetleyen yazının altındada extradan yazdım iletişim bilgilerini. zaaten bilgi almak içinde dönmüşlerdi. "Sayın Cihan Boran, Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur. Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi ( cep telefonu numaranızı ) bizimle paylaşmanızı rica ederiz. ??? hıııı ???

 • Cihan26 Şubat 2013

  SAMSUNG Türkiye, Seni "Bir Samsungsever, bir Baba, bir Kullanıcı olarak ESEFLE KINIYORUM" Yaşattığınız bu denli Çirkin olaydan dolayı, bu Çirkin olayı sahte çözümler ile geçiştirip çirkin olayı savunduğunuzdan dolayı, belirtmeme rağmen Oğlumun doğum gününde gösterdiğiniz ve Matematiksel açıklama ile %100 "0" Hassasiyetten dolayı , SAMSUNG markasını, SAMSUNG Türkiyeyi ve kısa vaadeli Gelir anlayışından başka "0" etkene sahip CEO'nuzu; ***"ESEFLE KINIYORUM"***. Adli bir olayın bünyenizde 6 gün içerisinde aydınlatamadığınızdan dolayı, Adli bir vaka olarak işlem başlatacağımı, Ödenmiş 1099 TL Ücretin iadesini ayrı bir mahkeme ile Talep edeceğimi, Telefonun özelliklerine eşdeğer (HD 720P) Video Kiralamak durumununda kaldığımı ve Faturasını ibraz etmekle ücretini tarafınızdan talep edeceğimi ve tarafıma "Aynı özelliklere haiz cihaz" verilmdeiğinden, işim ile ilgili yaşanmış tüm zararların teminini Adli yoldan karşılanmasını Talep edeceğimi, ve sonunucunuda, Yalova Yerel gazeteleri ve tüm "Medya/Sosyal Medya ile Paylaşacağımı beyan ediyorum. Asgari düzeyde gösterilmesi etik olan Saygılarımla Cihan BORAN

 • Cihan25 Şubat 2013

  15:21 de SAMSUNG Müşteri hizmetlerinden Emriye Hanım, "Toplanıp karar aldık. şikayetiniz ile ilgili çözüm Telefonu Y.S'e gönderin Ekranını değiştirelim". Telefonun her yerine müdahele et, Anakart gereksiz yere çöpe, ekranı imitasyonla değiştir, onuda yağ toz içinde bırak. 2 Hafta sonraki Çözümün, bumu? Ya Anakart, Kulaklık? Allah Aşkına. Acemilik, küstahlık ne ararsan var ya. Mahkeme ve Savcılık müracatı için izin dahi aldım. Ayıptır ya. 1.200 TL lik emanete nasıl sahip çıkılyor. Yarın gene SAMSUNG Koreaya sonuç raporu. Mahkeme sonucunuda. SLEEP CEO SLEEEEP

 • Cihan25 Şubat 2013

  23.02.2013 Cumartesi "Olay takibimizde, Pazartesi döneceğiz, bilginiz olsun diye aradılar SAMUNG Türkiyeden. "Son gün, şu saate kadar haber yok. İsmimi takip edin arkaşlar. SAMSUNG ve Y.S. de başıma gelenleri anlatınki, diğer müşteriler bunları bilerek tercihini yapsın. Mahkemeye verilince Mecburen bu şikayeti kaldırıp, mahkeme sonucunu bekleyeceğim. Sonuç ne olursa burada tekrar yayınlanacaktır. Herkese iyi günler.

 • Cihan21 Şubat 2013

  Hiçbir yetkili (SAMSUNG Korea dışında) bağlantıya geçmemişken, 2 dakika önce, SAMSUNG Müşteri hizmetlerinden. "Samsung Memnuiyet Anketi" için aradılar. Yaşanan çirkin olaylardan haberi olmayan gence olanları güzel bir dilde özetledikten sonra, sorun için dönüş beklerken, müşteri hizmetleri anketi içinmi arıyorsunuz? sorusuna aldığımı cevap. "Siz ürünle ilgili sorun yaşamışsınız, ben o bölümlerin hepsini olumsuz, Müşteri hizmetleri için hepsini olumlu yapabilirmiyim" diye onay istedi :) Uzman Satış Danışmanı iken I Phone isteyen müşterilere, Samasung Galaxyleri satarken, vallahi böyle saçmalık yaşadığımı hatırlamıyorum. "Orada bir bayan çalışanın olaya çirkin yaklaşımından bahsedip, bu seferlik anketi yapmayalım dedim. Napayım. Küfürü sevmem, Bu durumda SAMSUNG anketine ne cevap vereyim? Sanırım Samsung Müşteri Hizmetleri dışında tüm SAMSUNG Yönetimi Kafayı kuma gömmüş gibi :) OKUYAN BİRİLERİ VARMI?

 • Cihan21 Şubat 2013

  Bir Önceki Yazıma Detay Düzeltme ve EK Bu arada Samsung Başarı Y.S. Çalışanı Mustafa C. önüne yanlış arıza kaydının gittiğini itiraf etti. 5 kere aradım, gün gün Başarı sitesindeki Ürün takip bölümünden “PrtSC” alıp Mahkeme için sakladım. Aynur Hanım “Yanına gidip de görüştüm, ayrıca Bilgisayardaki kayıtan da düzelttim” dedi, Sonraki günlerde ard arda “İnternet takibinde hala yanlış görünüyor” uyarısına aldığım cevap, “Onlar ekranda farklı görüyor” oldu. Peki neden Musatafa C. Haberim yok, aramızda iletişim kopukluğu olmuştur diyor? Yahu; Allah aşkına; Başarı servisinin düzensizliğiniz ile müşteri uğraşmak zorunda mı??? Değişim veya İade işlemi ile alakalı; 25.02.2013 tarihinde 4 gün kaldı.

 • Cihan20 Şubat 2013

  Bu arada Samsung Başarı Y.S. Çalışanı Mustafa C. aldıkları yanlış kayıttan dolayı hatalı işlem yapıldığını itiraf etti. SAMSUNG Türkiye, oradamısın? Marka İmajıı zedeliyorsunuz. 25.02.2013 tarihinden sonra adli vaka ve adli boyut kazanacak. Yayınlama hakkım varken görsün Teknoloji meraklıları arkadaşlar. Ürün Zirvede, SAMSUNG Türkiye yerin dibinde. Yazık. Koreye bile yazdırdınya. Bu arada üye adımı not alın, mahkeme sonucunu da burada paylaşacağım. İyi günler.

 • Cihan19 Şubat 2013

  En özet hali. 30. 01. 2013 “DEHA Telekom” a “Kamera Lensi tozlu gibi genelde (karanlıkta) odaklanmıyor. Karşıdan gelen ses birden cızırdıyor” şikâyet yazısı ile teslim. Samsun Başarı Y. S. sevk. İşlem iddia: Anakart değişimi. 09. 02. 2013 Deha Telekomda kontrol neticesi: “Ekranda Yağ damlası şeklinde leke, ağırlıklı yatay yağ izleri, yoğun toz”, kamera cmos’ta (toz/leke) kaynaklanan ve tüm foto/video çekimlerinde beliren lekemsi iz. Anında ve yerinde Samsun Ekmen Y. S. sevk. 18. 02. 2013 tarihinde Ekmen Y. S. “Ürün Ekranı Orijinal değil, 320 TL ücret öderseniz yapılacak”. SAMSUNG merkez tüm yazılı ve Telefonla bilgilendirme. 19. 02. 2013 SAMSUNG Türkiyeden, Kabile çözümü. Uga Uga. Talebim...

 • Cihan18 Şubat 2013

  15:39 Samsung Müşteri hizmetlerinden Semih bey: 2 servis ile görüştüğünü ve Telefon Başarı Servisinde sözde tamir işlemini gerçekleştiren Mustafa C. isimli görevlinin yarımcı olacağını, 16:11 de Sena hanım: Servisin dediği geçerlidir, 320 TL öderseniz Ekran değişir, yapabileceğimiz hçbirşey yok, dedi. Samsung binlerce TL ödediğimiz telefonlara böyle sahip çıkıyor. İşlemler devam edecek.

 • Samsung Telefon Temsilcisi18 Şubat 2013

  1636954 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön