15 Şubat 2013

Samsung Ölü Piksel Sayısı!

Samsung Galaxy R model telefona sahibim gayet memnun kaldığım telefonumun ekranında bir adet ölü piksel tespit ettim bu aldığımda varmıydı yoksa sonramı oldu bilemiyorum fakat teknik servise götürdüğümde ölü piksel sayısının 3-4 olması durumunda müdahale edilebileceğini şu an yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler .

Bir ölü piksel olmasının kusur olup olmadığını sorduğumda gene aynı cevabı aldım. Ekranda 3 tane daha piksel ölmesini mi bekleyeceğiz. Ölü piksel bir yada dört ne fark eder ekranda kusur var. Bu tavır Samsung dan beni soğuttu. Etrafımda bana danışan pek çok kişiye Samsung teknik servisi tecrübemi anlatıyorum. Bu kadar büyük bir firmadan beklenmeyecek bir davranış. Kınıyorum.

Ufuk 141 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk01 Haziran 2014

    samsung garanti boş vaat başka markalara bak

  • Ufuk29 Mart 2013

    almayın samsung almayın. Bu zihniyette firmalara prim vermeyelim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Şubat 2013

    1634113 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön