29 Nisan 2013 #1767834

Samsung Notebook Yavaş Çalışıyor!

Samsung insanları saf yerine koyuyor. yavaş çalışan notebooku defalarca servise götürmeme rağmen sorunum giderilmedi.2 dakikada inecek program için 6 saat bekleyin diyor! müşteri hizmetleri ve servis ezberletilmiş sözlerle oyalamaktan ve yanıltmaktan başka işe yaramıyor.


Cihazınızda yazılım hatası var iade yapılamaz dediler alıp servise soktular fakat avukat arkadaşa danıştım ayıplı malda yazılım yada donanım ayırımı yokmuş.ayrıca servis fişlerine de donanım ve yazılım hatası yoktur standartlara uygundur yazılmış. Carrefour da sorunu servisle çözün diyor ilgilenmiyor.sorun yaşıyorsanız asla onarıma sunmayın direkt olarak iade hakkınızı isteyin.ben 1 aydır aldığım cihazı kullanamadım!!!

Tc 292 Okunma

Cevaplar

  • Tc04 Mayıs 2013

    Samsung insanları saf yerine koyuyor. yavaş çalışan notebooku defalarca servise götürmeme rağmen sorunum giderilmedi.2 dakikada inecek program için 6 saat bekleyin diyor! müşteri hizmetleri ve servis ezberletilmiş sözlerle oyalamaktan ve yanıltmaktan başka işe yaramıyor. Cihazınızda yazılım hatası var iade yapılamaz dediler alıp servise soktular fakat avukat arkadaşa danıştım ayıplı malda yazılım yada donanım ayırımı yokmuş.ayrıca servis fişlerine de donanım ve yazılım hatası yoktur standartlara uygundur yazılmış. Carrefour da sorunu servisle çözün diyor ilgilenmiyor.sorun yaşıyorsanız asla onarıma sunmayın direkt olarak iade hakkınızı isteyin.ben 1 aydır aldığım cihazı kullanamadım!!!

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön