19 Ekim 2016 #6721807

Samsung Note 7 Hatası Nedeniyle Telefonsuz Bırakılıyorum

Samsung Note7 aldım tonla para verip. Hatalı üretim olduğu için toplatılıyor veya "S7 Edge" model telefon ile değişim sağlanıyor. Buraya kadar gayet normal bir kriz yönetimi gibi görünüyor. Ancak telefon değişim süreci, elimdeki cihazı teslim ettikten sonraki 5 iş günü içinde olacağı bilgisini verdiler tarafıma. Bu demek oluyor ki, 5 gün boyunca telefonsuz kalacağım. Müşterilerim tarafıma ulaşamayacak ve birçok iş ve zaman kaybı yaşayacağım.


Yapılan bu hatadan dolayı benim telefonsuz kalmam gibi bir şeyi kabul edemem, ancak Samsung bu konuda hiçbir düzeltme yoluna da gitmiyor. Üstelik kendi hataları nedeniyle sürekli işten izin alıp yetkili servislerine gitmek zorunda kalıyor oluşum da işin diğer boyutu. Patlama riski olduğunu söyledikleri mevcut telefonun ivedi iadesini ve anında yeni telefon ile değişimini tüketici olarak istemek en büyük hakkımdır. Bu hakkım alınmaktadır.

Volkan 287 Okunma

Cevaplar

  • Volkan16 Kasım 2016

    Şaka mı yapıyorsunuz? 11.Kasım. 2016'da bitmedi mi sizin iade süreçleriniz? Bu saatten sonra neyin yardımını yapacaksınız? Ben cihazı Vodafone üzerinden almıştım şükür ki onlar fazlasıyla yardımcı oldular iade işlerime, cihazımı iade edeli ve üstüne paramı geri alalı çok uzun zaman oldu. Sizin sorumsuzluğunuzu Vodafone halletti benim açımdan. Şimdi kalkıp iletişime geçeceğinizi söylemeniz hakaret gibi bir şey. Resmen müşterilerinizle dalga geçiyorsunuz bu nedir ya? Bu nasıl bir kurumsallıktır. Rezalet, tek kelime ile rezalet!

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön