01 Eylül 2014

Samsung Note 2'nin Camı Çatladı!

2 adet Note 2 telefonum var. İkisinin de camı herhangi bir müdahale düşme darbe olmadan dokunmayla camı çatladı. Ayrıca kırılan camlar nedeniyle elimde kesikler oluştu. Samsung gibi büyük bir firmanın bu kadar kötü bir cam üretmesini ve dokunmayla bu kadar çatlamasını anlamıyorum. Elimde oluşan kesikler nedeniyle hukuki işlem başlatmayı düşünüyorum.Samsung kullanan kimi gördüysem camı kırık.Bir yeri çatlayınca devamı da tuz buz oluyor. Servise götürürseniz de düşmüş darbe falan gibi bahaneler uyduruyorlar ve sizi hiç anlamıyor dinlemiyorlar, suçluyorlar.

Estrela 517 Okunma

Cevaplar

  • Estrela09 Ocak 2015

    hiç bir şey yapmadılar. Bilginize.

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Eylül 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön