sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung Note 10 Plus Müşteri Memnuniyetsizliği

Emrah Emrah23 Ekim 2019 22:11

24 Ağustos 2019'da Bağdat Caddesi deneyim mağazasından Note 10 Plus satın aldım. Satış temsilcisi; 'üzerindeki jelatinler cihazı uzun süre koruyabilir, jelatinler çıktığında yeniden jelatin kaplayabiliriz' şeklinde bilgi verdi. Satın aldığımdan beri henüz tam anlamıyla kullanmaya başlamadım. Orijinal kılıfında ve kutusunda sakladım. Kenar jelatinlerini dahi çıkarmadım. Bir süre sonra, üst kenar jelatini kendiliğinden atınca, cihazın üst kenarında defo göründü. Cihazı mağazaya götürüp değişim talebinde bulundum. Cihazın fotoğrafını çekip, ilgili departmana değişim talebi için başvuracaklarını söylediler. Yaklaşık 1 ay boyunca ‘ilgili departmandan dönüş bekliyoruz’ diyerek durumu geçiştiriyorlar. En kısa sürede cihaz değişikliği talep ediyorum, aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne geri ödeme ve tazminat talepleri için dava açacağım ve sosyal medya hesaplarımda ürün ve marka memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emrah 02 Kasım 2019 12:07

Şikayetimin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen cihazımın değişim talebimi gerçekleştirmediler. 11. Gün olmasına rağmen halen bekletiliyorum. Bu markayı tercih etmemin büyük bir hata olduğunu anladım. Şikayetimin öncesinde de 1 ay bekletildim. Buraya yazdım buradanda bir sonuç alamadım. Anlaşılan kanuni süreci başlatmanın zamanı geldi. Ama Samsung böyle yaparak elindeki müşterileride kaybederek marka imajınada zarar veriyor. Umarım bu şikayetleri Samsung Türkiye Ceo' su okuyordur.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 24 Ekim 2019 09:14

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler