13 Şubat 2013

Samsung Net Bilgi Vermiyor!

Yaklaşık bir ay önce i7500 parça ürünüm değişime sunulmuş ve halen ürünümün ücret iadesini almamaktayım ,müşteri hizmetleri tarafından habire oyalanıyorum ve kesin net bir bilgi alamıyorum.

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf14 Şubat 2013

  14.02.2013 tarihinde 15.00 te müşteri hizmetleri tarafından tekrar aranılmış bulunuyorum fakat bahsedildiği gibi herhangi bir gerekli bilgilendirilme yapılmamıştır üstelik müşteri hizmetleri temsilcisi sena adındaki kişi dalga geçer gibi konuşup ukala ukala cevaplar vermiştir yardımcı olmak benim sorunumu çözmek ve yatıştırmak yerine sinir katsayımı arttırıp tüm yasal yolları kullanacağım dememe rağmen hakkınızdır başvurabilirsiniz demiştir.tekrar söylüyorum ki yardımcı olunmayacaksa daha önceki aramalarda oldugu gibi aynı şeyleri tekrarlayacaklarsa lütfen aramasınlar samsunga olan güvenim bu gibi müşteri hizmetleri temsilcileri sayesinde sarsılmaya devam ediyor!!!

 • Yusuf14 Şubat 2013

  hala tarafıma bir bilgi verilmemiştir samsung müşteri hizmetlerinin müşteri memnuniyeti bu kadar işte!!

 • Yusuf13 Şubat 2013

  13.02.2013 tarihinde saat 15.20 de samsung çagrı merkezi tarafından tekrar aranıldım değişen hiç birşey olmadı müşteri temsilcisinden ısrarla bir tarih belirtmesini istedim 1 yıl sonra bile ürünüm hakkındaki işlem gerçekleşmesine bile razı oldugumu belirtip ama bana bir tarih verin dememe ragmen baştan savma cevaplarla hiçbir şekilde boyle bir bilgi yok söyleyip konuyu kapatmaya çalıştılar başka kimle görüşmem lazım tarih alabilmem için diye sorduğumda genel merkezle görüşebilirsiniz diye bilgi verildi ama ne hikmetse o numarayıda vermeye yetkileri yokmuş!şimdi müşteri hizmetlerinin keyfni bekleyip ürünüm ile ilgili işlemin tamamlanmasını beklemem gerekiyormuş!!!

 • Samsung Telefon Temsilcisi13 Şubat 2013

  1629642 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön