29 Nisan 2013
#1770198

Samsung Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

6 ay önce 1 telefon aldık Samsung galaxy ace telefonu 1 ay kullandım sonra telefon arıza verdi ve 6 ay boyunca 4 kere daha servise gitti en son götürdüğüm zaman artık bu son bir daha arıza verirse servise getirmeyeceğimi ve para iadesi istediğimi belirttim ama beni umursamadılar ve dalga geçer gibi biz servis olarak arızayı bulamadık siz başka servise götürün .


Telefonu servisten aldım eve gittim aynı arıza devam ediyordu bende başka bi telefonla resimlerini çektim arızanın ne olduğunu göstermek için şimdi servisin bana verdiği fişler ve o resimlerle tüketici hakları mahkemesine başvuracağım hakkım olan neyse alacağım Samsung tan insanları saf yerine koymak neymiş görecekler belki bu yazımı.

Eda Eda 45 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları