12 Temmuz
#12254001

Samsung Müşteri Hizmetleri Cihazı Sahiplenmiyor, Destek Vermiyor

Hepsiburada.com'dan aldığım Samsung Galaxy S7 model telefonum 2 yıl boyunca güncelleme almadı. Sorunu firmaya ilettiğimde ithalatçı garantili olduğunu bu yüzden güncelleme yapmak istiyorsam garantiye göndermem gerektiği söylendi. Ürün Samsung marka olmasına rağmen Türkiye'de Samsung müşteri hizmetleri cihazı sahiplenmiyor destek vermiyor. Cihazın içerisinde yüklü olan ROM dahi Samsung'un yayımladığı orijinal ROM değil, garanti sağlayan Evo adlı firmanın yama ile yapmış olduğu bir nevi Custom ROM olduğunu öğrendim.


Faturalı olan ürünümde orijinal olmayan bir Android kullanmak zorunda değiliz. Odin ile Resmi ROM yükleseniz bile şebeke gidiyor ve geri gelmiyor. Şu an 2 bin TL verdiğim telefonum çöp oldu. Bu konuda mağdur oldum yarın ilk işim Tüketici Mahkemesi'ne başvurmak olacak.

Mehmet Mehmet 1.143 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları