17 Ekim 2016 #6701005

Samsung Mobile'A Dünyanın Parasını Verdik Ama

Bir sürü para vererek Samsung Galaxy note-5 cep telefonu satın aldım. 2 ay önce yetkili servise telefonumun şarj cihazının ara kablosunun arızalı olduğunu bildirdim ve değiştirilmesini talep ettim. Fakat yetkili serviste şaşırdım kaldım. Serviste 3 gün kalması gerektiği söylendi. Bunun mümkün olmadığını sadece cebim ile haberleşe bildiğimi söyledim ama kabul etmediler, "pekala hiç olmazsa bana emanet bir cep telefonu verin de 3 gün boyunca haberleşme imkanım kaybolmasın" şeklindeki talebimde karşılanmadı çünkü eğer 10 gün süreyle cep telefonum yetkili serviste kalırsa bu talebimi karşılıyorlarmış. Dünyanın parasını öde karşılaştığın muameleye bak. Samsung Türkiye ise şarj cihazı ve ara kablosu aksesuar olduğu için yenisini vermeye yanaşmıyor yani servise arka çıkıyor. Keşke kaliteli yerli cep telefonu markamız olsa da bu kadar çok para ödemek mecburiyetinde kalmasak.

Ramazan 235 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan04 Aralık 2016

    03/12/2016 günü Samasung'dan bir bayan yetkili aradı. hâlâ yanlış uygulamalarını savunuyor. 3 veya en fazla 5 dakikada kontrol edilebilecek arakablo değişimi için cep telefonun 3 gün teknik serviste rehin kalmasını savunuyor. Milleti saf kendilerini akıllı zannediyorlar. Biz de keriz olduğumuz için inandık yani!

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön