08 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5886130

Samsung Mobile Yetkili Servisinde Benden Habersiz İşlem Yapmışlar

Benim telefon faturalı olup garanti devam etmekte. Yetkili servise verdim telefonun ön kamerası puslu gösteriyordu ve yapıldı geldiğinde benim olan cep telefonu S5 32 GB olan telefonun dahil hafızası 16 GB olduğunu gördüm ve yetkili servise geri gittim ve bunun üzere yeniden servis aldı ve 4 iş günü sonra geri verdiler ve bana yapılan açıklama telefon hafızası dahil olan 16 GB ve telefon ayrıca kendi kullandığı hafıza da 16 GB imiş ve telefonu bana geri verdiler. Bunu üzere birkaç uzman Ankara'da yetkili servis olan bir iki yer aradım sizden de bilgi almak istiyorum 32 GB olan hafiza mi nasıl 16 GB yaptılar ve bu haksızlık değil mi ben telefonun hafızası 32 GB olsun diye 200 lira fazla ödedim benim maddi zarar ve manevi zararlar olduğunu bilmeniz gerekir 6 veya 7 ay önce de bu Şimşek elektronik şirketine yeniden telefon verdiğinde mail alındı Neyse ki onu hallettiler ben bu firma ve Samsung genel Müdürlüğüne arz ederim..

Serhat 89 Okunma

Cevaplar

  • Serhat12 Temmuz 2016

    Hala müşteri temsilcisi beni arayıp nnasıl bir süreç veya nelerin yapılmasın gerekmeşin benim tarafımdan dinleyip yorum yapmadılar 4447711 de kimse arayıp da serhat bey bi araştırma yapalım ve Size dönelim diyen yok bu süreçte benim başka tlf kullanıyorum çünkü bana geri verilen telefon guvenemedigim için kullanmiyorum sorunun en kısa zaman da çözüm ve öneriler için sizden cevap bekliyorum bu süreçte hakkımı Tüketici Mahkemesi ile iletişime é geçecek ilginize sunar teşekkürler ederim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları