22 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3391370

Samsung Mobile Yetkili Servisi Telefonumdaki Bilgileri Sildi

20 Temmuz 2015 tarihinde Malatya Fuzuli caddesinde ki Samsung yetkili servisine telefonumu bilgisayar ile USB bağlantısı kurulamama sebebi ile bıraktım. Birkaç saat sonra telefonumu almak için gittiğimde telefonuma güncelleme yapacaklarını ve bilgilerin silineceğini söylediler. Bende kesinlikle herhangi bir güncelleme yapmamalarını içerisinde önemli bilgilerimin olduğunu ve telefonumun silinmemesini bizzat söyledim.


15 dakika sonra geri döndüğümde olarak bana ait olan içerisinde gene bana ait olan kişisel ve isimle alakalı pek çok kontak/eposta/resim/videonun bulunduğu telefon iznim olmadan sıfırlandı.


Markanız ve servisiniz hakkında yasal işlem başlatacağımı bildiriyorum.

Orç. 510 Okunma

Cevaplar

  • Orç.24 Temmuz 2015

    Telefonum ile sıkıntılar yaşıyorum aradığınızı gördüm ama geri dönemedim. Tekrar arayınız.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler