02 Ocak 2018
Yorum Yap
#9969572

Samsung Mobile Yetkili Servisi İşini Doğru Yapmıyor!

Samsung markalı A5 2017 model cihazımı alalı daha 1 hafta olmadı sıfır kutudan çıkartır çıkartmaz orta Home tuşu arızalı çıktı ve ahizeden ses gelmemeye başladı bunun üzerine Emar AVM'de ki Samsung yetkili servise götürdüm cihazımı. Oradaki teknik servisteki arkadaşlar nasıl bir eğitim aldıysalar daha cihazın suya dayanıklı olduğunu bilmiyorlar. Akabinde cihazımı servise bıraktım 5 gün sonra beni arayarak cihazınız da hiçbir problem yok deyip Samsung'dan ret onayı aldıklarını ibraz ettiler ben de bu olayın üzerine biraz daha giderek teknik servisteki hiçbir bilgisi olmayan arkadaşı sorularım ile sıkıştırdım. O arkadaşın bana söylediği inanın tam bir hayal kırıklığı. Abi biz bu cihazı yenisi ile değiştireceğiz ama firma primlerimizden kesiyor dedi! Ki ben bu arada hem S8 ve Gear S3'de kullanıcısıyım evdeki bütün elektronik eşyalarımda Samsung.

Gokhan Gokhan 2.850 Okunma

Cevaplar

 • Gokhan05 Ocak 2018

  Arkadaşlar Samsung marka cihaz alacaksanız iki kere düşünün hatta tercihiniz Apple dan yana olsun adamlar sorgusuz süalsiz cihaz değişimi yapıyorlar Samsung denen marka da daha cihazın onarımını üstlenmiyor neyse hakkımı Tüketici Mahkemesinde arayacağım artık ama keşke konu buralara gelmeseydi.

 • Gokhan04 Ocak 2018

  Hala bir aksiyon alınmadı cihaz ile ilgili bir gelişme yok iki haftadır cihaz serviste akibiyeti belli değil benim mağduriyetim ne zaman giderilecek eyy... Samsung bu şekilde mağdur edeceksen müşterilerini kullanmayalım mı o zaman o hayatı kolaylaştıran teknolojini;)

 • Gokhan02 Ocak 2018

  Samsung Teknoloji hayatımı kolaylaştırıyor ama yetkili servis her şeyi zorlaştırıyor. Bu yüzden soğumaya başlamadan lütfen İvedik ile bir aksiyon alarak cihazımı yenisi ile değiştirin.

 • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ocak 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler