31 Ekim 2016

Samsung Mobile Yeni Cihaz Aldım 41 Gündür Serviste!

16.09.2016 tarihinde tarafınıza göndermiş olduğum Samsung S7 Edge marka cihaz ile ilgili ürün kabul formum ektedir. 29 iş günü süre geçmesine rağmen tarafıma yeni cihazım ulaşmamıştır. Http://www.samsung.com/tr/support/warranty/ adresinizdeki iş günü sürenizi aştığınız için avukatımla görüştüm ve yasal süreci başlatmak için vekaleti vereceğimi bildirdim.


Tarafınıza maddi ve manevi tazminat davası açıp, bu süreci de basın yoluyla paylaşacağımı da bildirmek isterim. Sizin hatanız sonucu yeni almış olduğum telefonumda teknik arızadan oluşan sıkıntılardan dolayı servisinize verdim. Müşteri hizmetleriniz ise telefon değişimi yerine parça değişimi yapılacağını bildirdi. Değişen parça ile bana telefonu verecekseniz istemiyorum. Sizin hatanızı para ödeyerek çekmeyeceğim. Bu mailin bir kopyasını da avukatıma iletiyor olacağım. Bundan sonraki süreçte kendisiyle irtibata geçmeniz gerekecektir.

Emel 101 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön