04 Nisan 2015
#3156960

Samsung Mobile Yeni Aldığım Cep Telefondaki Ekran Sorunu!

Ocak ayında yeni aldığın c111 k zoom cep telefonu ekran arızası nedeniyle teknik servisinize 03.04.2015 tarihine kadar 4 sefer göndermeme rağmen sorun yok denilerek geri gönderildi sorun her defasında artarak 4. kez yani dün yolladığım teknik servisinize bugün ürünün ekranı değiştiği tarafıma bildirildi.
Böyle şey ben hiçbir yerde görmedim. 3 aydır ben yeni aldığım telefonumu kullanamıyorum ilk başta görülmeyen arıza 4. sefer nasıl görülüp yapılıyor bana mantıklı bir açıklamasını yapabilir misiniz. 3 aydır mağdur ediyorsunuz ben o ekranı değişen telefonu istemiyorum ücret iadesi istiyorum. Acil bana dönüş yapın... .

Serdar Serdar 179 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları