21 Ocak 2016

Samsung Mobile Yanıltıcı Reklam Yaptı!

Samsung'un Note 5 cep telefonunu aldım. Ürünü alırken 199 TL'değerinde kablosuz şarj standı hediye dendi. Bende güzel kampanya olduğu için ürünü aldım. Hediye gelen kablosuz şarj standı kablosuz hızlı şarj değil yavaş şarj cihazıydı. Ama benden önce alan arkadaşıma hızlı şarj standı yollamışlardı. Bende durumu Samsung'a yazdım ve Samsung verdiği cevabı aşağıda sizlerle olduğu gibi paylaşıyorum; ''Samsung herhangi bir zamanda hediye adetlerinde ve kampanya başvuru adımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stok durumuna göre, Samsung veya Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir. '' Yani Samsung beni yanıltmış. Ürünü alırken 199 TL aldıktan sonra 69 TL nasıl iyi demi?

Ali 165 Okunma

Cevaplar

 • Ali08 Şubat 2016

  Samsung Şikayet çözüm merkezi benim le 18 gün sonra iletişime geçme zahmetinde bulundu. Ne söylediğine gelince şikayette yazdığım kelimelerin üstüne tek bir kelime koymadılar. Yazılmış cümleleri tekrarladı bende merak ettim sordum neden aradınız beni? Yazılmış metni okumaya devam etti:) Sözün bittiği yer. Yanıltıcı reklam yap sonra kampanya koşullarında vardı de ohh ne güzel dünya be!

 • Ali04 Şubat 2016

  Samsung'un Note 5 cep telefonunu aldım. Ürünü alırken 199 TL'değerinde kablosuz şarj standı hediye dendi. Bende güzel kampanya olduğu için ürünü aldım. Hediye gelen kablosuz şarj standı kablosuz hızlı şarj değil yavaş şarj cihazıydı. Ama benden önce alan arkadaşıma hızlı şarj standı yollamışlardı. Bende durumu Samsung'a yazdım ve Samsung verdiği cevabı aşağıda sizlerle olduğu gibi paylaşıyorum; ''Samsung herhangi bir zamanda hediye adetlerinde ve kampanya başvuru adımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stok durumuna göre, Samsung veya Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir. '' Yani Samsung beni yanıltmış. Ürünü alırken 199 TL aldıktan sonra 69 TL nasıl iyi de mi?

 • Ali02 Şubat 2016

  Samsung Şikayet çözüm merkezinin haala beni aramasını bekliyorum. 12. gün

 • Ali27 Ocak 2016

  Samsung Şikayet çözüm merkezinin haala beni aramasını bekliyorum. 6. gün.

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön