03 Şubat
Yorum Yap
#10090208

Samsung Mobile ve Hayal Kırıklığı!

Yaklaşık 14 ay önce çok isteyerek ve servet ödeyerek aldığım Note 5 cihazım maalesef beni yolda bıraktı. Sebepsiz yere önce dokunmatik ekranı çalışmamaya başladı hemen ardından da tüm ekran morardı ve kullanılamaz hale geldi. Hiçbir anlam veremediğim bu durumun tamiri için cihazımı yetkili servise yolladım. Bugüne kadar hiçbir darbeye ve düşmeye maruz kalmadığı halde yetkili servis firma; Ekran değişimi yapılacağını ve bunun kullanıcı hatası olduğu için garantiye sokamayacaklarını bildirip 600 TL civarında bir ücret talep ettiler. Daha Note 5 cihazımın borcuda bitmediği için bu parayı vermemde şu aşamada zaten mümkün değil. Cihazımın hiçbir yerinde ne bir vuruk ne de bir kırık yoktur. Hiçbir düşme ve darbeye maruz kalmayan cihazımın garanti kapsamından tamir edilmesini istiyorum... Samsung firmasının Note 5 gibi üst seviye bir cihazın arkasında duracağını umuyorum.

Özdin 633 Okunma

Cevaplar

  • Özdin07 Şubat

    Evet bugün Samsung dan dönüş yaptılar sağ olsunlar... Yetkili servis benim cihazımın iç ekranında kırık saptamış... Bu hiçbir darbe almayan ve herhangi bir noktasında kırık olmayan telefonumda nasıl mümkün olabiliyor diyorum, baskıylada oluşabiliyor diye açıklama geliyor... Nasıl mümkün olabiliyor anlamış değilim... Bu yüzdende garantiye sokamayacaklarını bildirdiler... Samsung gibi bir devin böyle saçma sapan gerekçeler öne sürerek kullanıcı hatası bahanesiyle telefonumu garanti dışı bırakmasını hiç etik bulmadım. Bu Samsung firmasının ayıbıdır. Samsung firmasının garantisine kesinlikle güvenip cihaz almayınız.

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler