06 Nisan 2016

Samsung Mobile Telefon Isınıyor

Samsung KVK garanti kapsamında telefonumu teknik servise verip şikayetlerimi belirttim. Telefonum ısınıyor, kendi kendine kapanıyor, kamera açıldığında arada bir değişik sesler çıkarıyor ve her şeyden önemlisi telefonumun kasası yamuk ve yamukluk bariz belli olmadığından alırken farkına varmadım tabi ki de teknik servise götürdüğümde orada bir arkadaş fark etti bunu. Şikayetlerimin arasında bu da var ve telefonumun garantisi varken (hala ödemesini yapıyorum) telefonumun yeni bir cihaz ile değiştirilmesini istedim.


Çünkü bu şekilde yapılıp geri verilmesini kabul etmiyorum. Yamukluğunu nasıl düzeltecekler acaba? Bütün bunlara rağmen bana bugün mesaj geliyor. Cihazınız garanti dışı kullanımdan kaynaklı arızası tespit edilmiştir. 573 TL ödemesinin yapılması durumunda telefon yapılacak. KVK teknik servis kesinlikle kabul etmiyor ve topu Samsung'a atıyor. Mağduriyetim giderilsin..

Yağmur 633 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur07 Nisan 2016

    Biran önce mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Bu kadar büyük bir firma bunu görmezden gelip yoksayamaz!

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön