30 Mayıs 2016

Samsung Mobile Teknik Servis Kusurları!

Samsung Mobile gear s akıllı saatimi CTB bilişim İzmir'e kargo ile irtibata geçerek yolladım. Cihazım da ki sorun ekranda piksel hatası olduğu için yolladım. Cihazın ana kartı değişti ve teslim edildi CTB bilişim tarafından. Samsung Mobile gear s akıllı saatim onarıldı ama cihaz iki gün olmadan ekran da donma pil hızlı tüketme sesi gitti arama müzik player'de hata olmaya başladı. CTB bilişimi aradım bu şikayetlerden dolayı tekrar yolladım.


Cihaz CTB bilişim tarafından yapıldı denilerek yollandı. Paketi kutuyu açtım saat hala aynı ses yok sorun devam ediyordu. CTB bilişimi aradım tekrar yollayın yapıldı denildi. Kullanmadan saat tamir edilmemiş olarak gönderildi. Samsung Mobile müşteri hizmetlerini aradım başka servise yönlendirdi. Başarı teknik servise yolladım İzmir'e. Başarı cihaza ücret çıkarttı 850 lira kullanmadan. Tekrar ana kart için CTB bilişimin yapıp da gönderdiği denilen saate!

Ramazan 93 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan30 Mayıs 2016

    Samsung mh yönlendirmesi ile CTB bilişime gönderdim yine aynı şekilde başarı teknik servise. Cihaz servisler de geziyor. CTB bilişim yapıldı cihaz diyor ama cihaz aynı arıza ile devam ediyor. Ayni gün başka servise gönderiyorum sıvı temas var diyor, gear s in suya dayanıklılık özelliği var tabi belirli koşullarda bu özelliği galiba ana kart değişince bitmiş? Cihaza sıfır fiyat bedeli ni yansıtarak 850 lira ücretli onarim çıkartıyor. CTB başından attı cihazı başka servis e gönderin dedi aradığım da daha kötü bir sonuç ile karşılaştım. Servisleri aramakdan ve mh yardımcı olan yok. Üç kez gönderilen takip numaralari bende mevcut bakın. Devamlı Samsung kullananiciyim ilginiz için teşekkür ederim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön