25 Şubat 2016

Samsung Mobile Tamir Süresi!

31 Ocak 2016'da telefonu aldım. Arka kapağını fotoğraf çekerken düşürüp kırdığım için 8 Şubat'ta Samsung Mobile bulut teknik servis'e tamire verdim. Bugün 25 Şubat ve halen parça bekliyor daha da ilginci ne zaman tamir ve teslim edileceği belli değil. Teknik servisteki N***** Hanım bana, ilk kez tamire telefon veren bir müşteri ile karşılaşmış gibi davrandı ve çağrı merkezine yönlendirdi. Çağrı merkezi 'bizimle ne alakası var' deyip N****** hanım hakkında şikayet formu oluşturdu, Kırılan arka kapağın parasını vereyim yeni telefon verin diyorum. Ona da cevap yok. Çağrı merkezi-teknik servis ve genel müdürlük arasında inanılmaz ifade farklılıkları ve uyumsuzluk var. Satış sonrası hizmette çok gerideler. Sizi oyalamak için üstünkörü cevap verip geçiştiriyorlar (Bulut teknikten e**** bey hariç) ve sinir harbi yaşıyorsunuz.

Gökhan 82 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan22 Mart 2016

  Bugün telefonumu tamire vermemin üzerinden 41 gün geçti. Parça bekliyoruz. Uyan ey halkım, Samsung alma! Parça Kore'den geliyor ki bu kadar uzun sürdü diye düşünüyorum. Ama ben Çin'den sipariş veriyorum 20-25 günde geliyor. Demek ki diyorum kendi kendime, kore'den gelen gemiye ya korsanlar saldırdı ya da gemi alabora oldu. Artık alabora olan gemiden denize düşen benim parça ne zaman kıyıya vuracak da kim bulup onu Samsung servise postalayacak.

 • Gökhan15 Mart 2016

  Bugün 15 Mart yani Mart'ın 15'i yani Nisan'dan 15 gün önce yani telefonu tamire verişimin 37'nci günü. Değişen hiçbir şey yok. Arayan yoooook, soran yoooook, halen Kore'den parça bekleniyor. Bravo Samsung, bravo!

 • Gökhan01 Mart 2016

  Şikayet çözüm merkezinizin çalışan sayısını arttırmanızda fayda var. çünkü çözemediler halen (1 Mart). Kör düğüm olmuş sanırım. Çözemedikleri deyince "ilgilendiler de çözemediler" değil, arayan dahi olmadı.

 • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön