24 Ekim 2016 #6770764

Samsung Mobile Sıfır Aldığım Telefonun Hatalı Olması Ve Telefonun Değişiminin Yapılmaması

Samsung j3 marka aldığım sıfır telefonu aldığımdan bu yana kullanamadım. Telefon açıkken kapalı göstermesi, çekmeme problemi, ekran donması gibi. Telefonu servise gönderdim. Servistekiler bir hata göremedik deyip geri gönderiyorlar. Eğer hata varsa parça değişimi yaparız diyorlar. Ben daha 10 telefonun hiç kullanamadan hata bendeymiş gibi parça değiştiririz demeleri son derece yanlış bir durum.


Telefon ayıplı bir üründür ve değişim olmalıdır. Ben yoksa yeni telefonu hata olmasa niye göndereyim? Ne servis ne de müşteri temsilcisi hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır, beni 15 güden bu yana oyalamaktadırlar. Bu mudur Samsung firmasının müşteri memnuniyeti?

Özkan 396 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön