18 Nisan 2016
Yorum Yap
#5329174

Samsung Mobile Servisi Cihazımın Faturasını Kaybetti!

09/04/2016 tarihinde Beşiktaş'taki Samsung yetkili servisi Ekmen Elektronik, yurt dışından aldığım S6 model telefonumun sim ağ kilidi açılması için götürdüm. Faturamı ve 100 lira işlem ücretini O*** beye verdim. Bir hafta içinde işlemin yapılacağını söylediler. Fakat 13.4.2016'da firmayı aradığımda daha hiçbir işlem yapmadıklarını, çünkü faturamın olmadığını söylendi. Acele olduğunu söylememize rağmen daha işlem kayıt altına bile alınmamıştı.


Firma ile bir sürü telefon görüşmelerimizin ardından hiçbir noktaya gelemedik. Sadece elimde bana verilen bir form var onunla durumu takip etmeye çalışıyorum. Faturamı o gün onlara teslim ettiğim. Aksi takdirde neden benden işlem ücreti ve telefonumu aldılar. Eksik bir şey yoktu onlara verirken çünkü bunu orada çalışan onur beyde gayet iyi biliyor. Firma ve O*** beyden şikayetçi olduğumu ve acilen telefon kaydımın açılmasını istiyorum.

Eda Eda 79 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler