29 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3413479

Samsung Mobile Servis Tarafından Deforme Edilen Arka Kapak!

31.08.13 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan satın almış olduğum Samsung Note 2 marka telefonum ilk olarak;
Destech Bilişim'e şebeke sorunu ile gitti illegal yazılım yüklendi dendi 40 TL yazılım yükleme parası istendi, ücret artışı olabilir bilgisi verildi.


Cihazı teslim aldım.
Başarı Teknik Servis sırasıyla; Anakart değişimi, Sim, şebeke kart değişimi,
batarya değişimi, ekran ön panel, home butonu, reset problemi yüzünden yazılım yüklendi.
En son bu firmaya cihazı home butonu değişimi verdim, cihazın arka kapağında hiçbir problem olmamasına rağmen tarafıma arka kapak tırnağı kırık bir şekilde teslim edildi.
Samsung firmasına durumu belirttim 22 Temmuz'dan bu yana tarafıma ulaşılması bekliyorum.

Gökhan 727 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan31 Temmuz 2015

    22 Temmuz'dan bu yana firmanız tarafıma halen dönüş yapmadı!

  • Gökhan29 Temmuz 2015

    Öncellikle göndermiş olduğunuz copy paste cevap için teşekkür etmiyorum! Çalıştığınız teknik servisler bile sizin müşterilerinize telefonla dönüş yapmanızdan daha kısa bir sürede cihazla ilgili sorunlu parçayı değiştirip dönüş yapmaktalar. Çoğu kişi tarafından beğenilmeyen cihazlarını çinde fason markalara yaptıran General Mobile firmasının bile satış sonrası desteği sizin çalışmış olduğunuz firmalardan kat ve kat daha iyi, ekran değişimi için bırakılan cihaz 1,5 - 2 saat içerisinde kullanıcıya teslim edilmekte. Biraz araştırıp satış sonrası destek diğer firmalarda nasıl işliyor diye bakarsanız biraz feyz alırsınız bu işlerde.

  • Samsung Telefon Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları