25 Temmuz 2016
Yorum Yap
#6030766

Samsung Mobile Şarj Yuvası Oksitlendi!

05.08.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan hediye olarak gelen Samsung Mobile Gear s saatim şarj dokunu çıkarırken bağlantı bölgesi koptu. Bastırma ve güç uygulanarak çıkartmaya dayalı sistem şeklinde yapılmış ve şarj temas noktasının bileğin birleşme noktasına geliyor, yani insan tenine temas ediyor. Eğer insan normal bir insansa her insanda olduğu terleme oluşur ve bu ter oksitlenmeye ve plastik aksamın sertleşmesine sebep olur.


Eğer ki Samsung Mobile bu saati vücudu ve organları ter üretmeyen insanlar için üretti ise bunu cihazın kutusuna neden yazmıyor veya kullanım kılavuzuna neden koymuyor? İnsanlar ona göre cihazı alsın, ben cihazı 739 TL'ye aldım 766 TL alt plastik kapağına ücret istiyor. Cihazım çalışır durumda yenisi şu an piyasada 600 TL bunun nasıl bir izahı var bu ürünü tasarlayan AR-GE bunun tenle temasıyla oksitleneceğini düşünemeyecek kadar basit bir AR-GE mi?

Orhan 221 Okunma

Cevaplar

  • Orhan28 Temmuz 2016

    Klasik matbu mesaj kopyala yapıştır müşteri memnuniyeti sıfır dönüş yok

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler