01 Mart 2016

Samsung Mobile Şarj Sorunu.

02.12.2015 TR. Satın aldığım ''Samsung S6 '' ilk 1 ayda şarj dolmamaya, kısa sürede bitmeye başladı. KVK /Bostancı bayisine bıraktım, gelen cevap ''hata görülmedi, yazılım güncellendi'' yeni bir cihazda yazılım neden güncellenir? Hata yoksa benim telefon neden şarj olmuyor? 2. kez tekrar KVK /Bostancı 'ya bıraktım.

Haber geldi ve almaya gittiğimde ise verilen cevap; Samsung '' S6 cep tel. '' için gelen arızaları kontrol ettiğinde aynı hata ''şarj dolmuyor'' sorunu nedeni ile şarj cihazının yetersiz olduğunu tespit etmiş, şarj cihazlarını güncellemiştir.

Samsung müşterilerine bilgilendirme yaptı mı? Bana gelmedi? İlk 6. ayda olmam nedeni ile ürünün iadesini talep ediyorum.. Ayrıca KVK /Teknik servisin hatalı, eksik, müşterisini baştan savması nedeniyle mağdur edildim. En son dün telefonu servise bıraktım, iadesini istedim.

Zerrin 112 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin14 Mart 2016

    Firmadan bugün cevap geldi; Anakart değişimi yapılacak (02.12.2015 tar) satın aldığım ürün için. Ayrıca müşterimiz ''tüketici haklarına başvuruda bulunabilir'' bilgisi paylaşıldı. Alkışlar sana Samsung müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımınız nedeniyle. Paramla rezil oldum durumuyla karşı karşıya kaldım. Elbette bulunacağım pes etmeyeceğim. Asla Samsung bayisi ya da ismini duymak istemiycem sorunum çözüldükten sonra... .

  • Zerrin09 Mart 2016

    Firmadan hala dönüş olmadı, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti konusunda böylesine duyarsız olmaları Samsung'a hiç yakışmadı.

  • Samsung Telefon Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön