11 Haziran 2015

Samsung Mobile Şarj Problemi!

Kurye telefonu iade aldı ve götürdü. Akabinde tüketici heyetine giderek onlarla birlikte Turkcell'e ihtarneme çektim 08.05.2015 tarihinde. İadeli taahhütlü gönderdiğim için alındı belgesi mevcuttur ve mesafeli sözleşmeli alımlarda 14 günlük cayma hakkım vardı bunu kullandım. Lakin telefonun iadesinden sonra Turkcell aradı ve distribütör firma Samsung servisinin telefonda hasar var diye şarj problemi için gönderdiğim cihaz iftira ile iade alınmadı.


Kurye telefonu iş yerimden teslim alırken incelemişti ve bir hasar vardıysa tutanak tutması gerekmez miydi ama hayır aldı ve gitti telefonda bundan sonra hasar var denildi.
Yasal haklarımı kullanacak ve Samsung ile Turkcell'e bunun hesabını soracağım.

Derya 234 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Derya11 Haziran 2015

    İnsanları saf yerine koyuyorsunuz! İşte buna itirazım var ve bu konu ile ilgili tek tek tüm sosyal platformlarda ki en etkin olduğum 33.000 takipçili olduğum Twitter hesabım. Samsung dan ve Turkcell'den sonuba kadar şikayetçiyim! Hakkımı arayacak ve konuyu mahkemeye taşıyacağım! Bin pişmanım Samsung marka telefon aldığıma ve Turkcell'den aldığım için!

  • Derya11 Haziran 2015

    04.05.2015 tarihin mesafeli sözleşme ile Turkcell'den aldığım Samsung s6 telefonu aldığım gün Şengüller iletişime gidip silikon kılıf ve kırılmaz cam ekran taktırdım. Şengüller iletişimdeki işlemimi yapan emre bey bu konuda şahitlik edecektir. Telefonu aldığımın daha ilk gününde bile şarjla alakalı sorun olduğunu tespit ettim. Zira %50 şarj etmesi 5 saat alıyordu! Hangi normal ve kusursuz hatasız ve yeni cihazda böyle bir sorun olabilir?! Bunla ilgili telefonu iade etmek için Turkcell ile iletişime geçtiğimde iade edeceğimi beyan ettim hepsi Turkcell'e yaptığım telefon kayıtlarında mevcuttur! Telefonu iade almak için kurye geldi ve telefonu inceledikten sonra aldı ve iadesi için götu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön