22 Ekim 2016 #6752860

Samsung Mobile Samsung S7 Edge Fiyaskosu!

Bir ay önce aldığım, su geçirmiyor diye satılan Samsung S7 Edge havuza düştü ve telefonum bozuldu. Garanti sıvı tespit ettiği için 1800 lira istiyor. Samsung genel merkezden arayan müşteri temsilcisi kullanım kılavuzunu okumalıydınız diyor. Yani biz Samsung'un müşteriyi aldatmaya yönelik reklamlarına, bayinin 150 cm'ye kadar ve 30 dakika boyunca su geçirmeme özelliği açıklamalarına zırvalık olarak bakmalıydık, kullanım kılavuzunu okuyup suyla temas etmemeliydi öyle mi?


Hem de i**** almaktan vazgeçmemizin tek nedeni su geçirmeme özelliğine sahip olmasıyken. Şu an telefonsuzum ve müşterisini aldatmaya yönelik reklamları belli ki ilke edinmiş Samsung yüzünden 3800 lira verdiğim telefon için 1800 TL daha ödemek zorundayım! Neden? Çünkü kılavuzu okumaya gerek duymadım, büyük bir markanın reklam söylemlerine inandığım için. Müşteri memnuniyeti koca bir "sıfır!

Nevra 200 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön