05 Ekim 2015

Samsung Mobile S6 Değişim!

27.06 2015'te Samsung s6 marka cep telefonu satın aldım. Kısa zaman sonra telefonda hızlı şarj ve veri aktarımı problemi yaşadım. 18.09.2015'te yenisiyle değişimi talebinde bulundum. 6502 sayılı kanuna göre; 6 ay içinde üründe bir problem çıkarsa, bu ürün ayıplı mal olarak kabul ediliyor ve tüketiciye satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme hakkı veriliyor.


Bu kanuna rağmen görüştüğüm yetkililer daha önce yürürlükte olan 4822 sayılı kanuna göre 1 aylık sürenin geçmiş olduğunu, benim tamire onayım olmadığı halde ısrarla telefonun tamir olacağını ve yenisiyle değişiminin mümkün olmayacağını söylüyorlar. Bu kadar büyük bir firma nasıl böyle bir hukuksuzluğa izin verir anlam veremiyorum.

Halil 55 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön