15 Mart 2016

Samsung Mobile Note5 Arızası!

2,5 ay önce Samsung Note 5 telefon aldım 1 ay kadar sonra Bluetooth arızası olduğunu fark ettim. Servise aynı sebepten 3 kere telefonu vermeme rağmen çözüm bulamadım. Daha sonra ana kart değiştiğini söylediler. Daha sonrada ağda kayıtlı değil ve hattımla çalışmadığını fark ettim. Tekrar servise verdim 2.5 aylık telefonumu 1 ay bile kullanamadan servislerde dolaştırıyorum. Arıza bulgusu olmadığını problem bulunmadığını söylediler. İki gün boyunca farklı hatlarla ve kendi sim kartımla tekrar denedim fakat telefonu kullanamadım. O kadar para sayıp Samsung Türkiye garantili olarak aldığım telefonu tekrar servise götürdüm. Servis bu kadar sıkıntıya rağmen telefonu değişim talebini yapamayacağını söylüyor. Çok mağdur durumda kaldım. Telefonu 5-6 gün içinde geri veriyorlar böylece yerine telefon vermekten de kurtuluyorlar. Nasıl büyük firma anlamadım.

Murat 633 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Mart 2016

    Dünkü şikayetim üzerine merkez servisten aradılar serviste ürünün hazır olduğunu ve kontrol edip alabileceğimi söylediler. Gittiğimde sim kartımı taktım ve sorunun devam ettiğini fark ettim. Teknisyen arkadaşları çağırıp onlara da gösterdim. Kendi hatlarıyla getirip ürünün çalıştığını söylediler. O anda telefonu alıp yalnız acil aramalar moduna kendi hatlarında da düştüğünü gösterdim. Ben hattımı kullanamadığımı artık bu ürünün üst modeli ile değiştirilmesi gerektiğini söylerken onlar sim test cihazından geçtiğini bu yüzden parça bile değiştiremeyeceklerini yinede bırakabileceğimi söyledim. İki ay içerisinde 7 defa servis gören telefonu artık ne kullanma hevesim ne de isteğim kaldı. Bu süreçteki maddi ve manevi zararım zaten çok büyük. Yenisi ile veya daha üst bir modeliyle değişmesini istiyorum. Samsung gibi büyük ve kurumsal bir firmanın müşteri memnuniyetini gözetip gerekeni yapsın.

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön