27 Eylül 2016

Samsung Mobile Note 5 Şebeke Problemi

Garanti süresi içinde olan cep telefonumu Samsung servise götürdüm ve şebeke sorunu olduğunu sık sık arama yapmadığını, arama almadığını, arama yaptığı zamanda görüşme süresi içinde kendiliğinden hattın kapandığını ilettim. Çözüm olarak program güncellemesi yaptılar ve olduğunu söylediler. Ancak telefonumdaki sıkıntı hiçbir şey değişmeden devam etmekte. Ben serviste beklerken de birkaç kişinin daha aynı sıkıntıyla orada olduğunu duydum ve konuştuk. Herkese aynı çözümü (çözüm olmadığını bildikleri halde) uygulayıp müşteriyi bu şekilde göndermeleri ne kadar ahlaki ne kadar etik yorumu sizlere bırakıyorum. Bu çözümün çözüm olmadığını nereden bildiğimi sorguluyor olabilirsiniz.

Mehmet 329 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Mehmet30 Eylül 2016

    Yazımın devamında birkaç linkle aynı sorunu yaşayanlardan bahsetmiştim ancak kesilmiş. Araştırıldığında bu problemi yaşayan birçok insan bulabilirsiniz. Umuyorum ki Samsung Electronics Türkiye bu konulara gereken özeni gösteriyordur. Umuyorum çünkü yetkili servis hiç ilgilenmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön