25 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8961818

Samsung Mobile Note 4 Donma Ve Şarj Problemi Yakamızı Bırakmadı

İyisi olsun diye Note 4 telefon aldım. Aldığıma pişman oldum o ayrı mesele. Bunda da diğer Samsung modelleri gibi donma ve şarj problemi yakamızı bırakmadı. Yine servise götürdüm serviste yaşadığım olaylar ayrı bir komedi! Neyse telefonu verim 3 ay önceki servis raporunu istedim sağ olsun onu verdiler. Şimdiki işlem kağıdını nedense alamadım? Vardır bir bildikleri ayağımız alıştı sağ olsun Samsung servisten ayağımızı kesmediği için sürekli gidiyoruz! Akşam müşteri hizmetlerini aradım telefonun akıbeti nedir diye. Bana takip numarası/evrak verilmediği için doğal olarak paylaşamadı! Bir şikayet kaydı oluşturuldu en kısa zamanda ''Genel Müdürlükten'' dönüş yapılacak dendi dönüş yok! Şimdi Samsung'un fahiş fiyatlarla sattığı ve bizim teknik servise götürmekten kullanamadığımız telefonu bir tarafa! 2 önemli problem var. 1-servis neden kayıtsız işlem yapıyor 2-telefonum nerede?

Rıdvan 318 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan27 Temmuz 2017

    8961818 kodlu şikayetimin başlığı ''telefonum nerede'' diye atıldı. Ama görüyorum ki ''Samsung Mobile Note 4 Donma Ve Şarj Problemi Yakamızı Bırakmadı. '' şeklinde değiştirilmiş! Basit bir problem gibi algı yapamazsınız! Kayıt almadan işlem yapan teknik servisinizi veya kendinizi bu şekilde masum gösteremezsiniz! Dört ayrı yerden şikayetimi iletmeme rağmen hala bir dönüş yapılmadı!

  • Rıdvan25 Temmuz 2017

    Mh. Ni 3 kez aradım ve şikayet kaydı oluşturdum. Bugün için kesin dönüş yapılacağı söylendi dönüş yok! Şikayetvar üzerinden yazıyorum otomatik cevap geliyor dönüş yok! Canlıdestekten ulaşmaya çalışıyorum bağlantı kesiliyor ama bir dönüş zahmetinde bulunulmuyor üstelik bağlantı kesilinceye kadar yazdığım 4 mesaja da cavep yok! Twitter'den yazıyorum cevap yok! Ya hu siz ne sorumsuz firma çıktınız böyle!

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları