05 Şubat 2016

Samsung Mobile Note 4 Alıp Desteğinden Yoksun Ve Bilgisiz Müşteri Hizmetleri!

05.02.2016 günü Samsung hesabıma erişmek istedim. Ancak şifreyi kabul etmedi. Ya yanlış şifre giriyorum ya da farklı bir sebep var. Samsung canlı destek üzerinden sorunumu ilettim. B****** ismindeki temsilcinin verdiği yanıt. "Farklı bir hesap oluşturabilir veya tekrar deneyebilirsiniz. "
Sanki benim aklım yok, bunu düşünmeye. Hesabımdaki laptop, diğer 3 adet Samsung telefon vs.. Bunların kaydını ne yapacağız yeni hesap oluşturursak. Ben 03.02.2016 günü 1800 TL 'den 2 adet Note 4 alacağım. Toplamda 3600 TL karşılığında hizmet sıfır.

Ahmet 190 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Şubat 2016

    Hazır cevapları kullanmayınız.

  • Ahmet06 Şubat 2016

    05.02.2016 günü Samsung hesabıma erişmek istedim. Ancak şifreyi kabul etmedi. Ya yanlış şifre giriyorum ya da farklı bir sebep var. Samsung Canlı Destek üzerinden sorunumu ilettim. Bulut ismindeki Temsilcinin verdiği yanıt. "Farklı bir Hesap oluşturabilir veya Tekrar Deneyebilirsiniz. " Sanki benim aklım yok, bunu düşünmeye. Hesabımdaki Laptop, diğer 3 adet Samsung telefon vs... Bunların kaydını ne yapacağız yeni hesap oluşturursak. Şu firmaların Müşteri Temsilcisi olarak yerleştirdiği kişilerin birazda Zeka kapasitelerine baksalar her firma sorunu anında çözüm bulur. Müşteri Memnuniyeti artar. Ben 03.02.2016 günü 1800 TL 'den 2 adet Note 4 alacağım. Toplamda 3600tl. Karşılığında hizmet sıfır. İnanın iPhone almadığıma pişmanım şimdi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi05 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön