26 Ağustos 2016

Samsung Mobile Mağdur Olduğum Halde Geri Dönüş Yapıp Bilgi Verilmeyecekmiş!

17.08.2016'da 3573290xxxx IMEI Samsung Galaxy S7 Edge cihazını ekranda kırmızı şerit çıkıyor diye Destch Servisine teslim ettim, servis notunda cihazınız detaylı şekilde test edilmiş olup hata görülmemiştir diye 26.08.2016 da teslim verdi, alırken test ettim onların önünde ve kırmızı şerit sorunu devam ediyordu, kendileri de şaşırdı. Nasıl genel merkez böyle sorunu görmemiş nasıl sağlam diye geri göndermişler falan tekrardan alıp servis kaydı oluşturdular, Samsung müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim mağduriyetimi dile getirdim ve kayıt oluşturdular beni ne zaman bilgilendirirsiniz diye sordum. Müşteriye geri dönüş yapmıyoruz servisle iletişime geçeceğiz dediler. Satarken iyi hoş satıyorsunuz da müşteri mağdur olduğunda neden arkanızı dönüyorsunuz? Ben bu telefonu sizden aldım Samsung sattığınız telefonun arkasında durun! Mağdur olan müşterinize nasıl geri bilgi vermiyorsunuz!

İsmail 91 Okunma

Cevaplar

  • İsmail07 Eylül 2016

    1 kez aradiniz telefona bakamadım tekrar dönüş yapın diye defalarca kayıt açtım tekrar dönüş yapılıp konu hakkında bilgi verilsin diye, ben aramaktan bıktım siz dönüş yapmadiniz tam 1 haftadır. Bir daha Samsung mu asla Tövbe ler olsun, sizin müşteri haklı ve mağdur olmasına rağmen böyle arkanız i dönüp ses etmemenizi çevremdeki herkese anlataca m sizi, elimden geldi kadar böyle mağdur biraktinizi tüm akraba ma aileme çevreme anlatacağım. .

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön