11 Eylül 2015

Samsung Mobile İlgisiz ve Alakasız Servis.

22.07.2015 tarihinde bir note 4 aldım. Telefonuma gelen aramayı yanıtladığımda 4-5 saniyelik bir beklemeden sonra konuşmaya başlıyordu ve dokunmatik hassasiyeti vardı. Bende 10 gün sonra destech denen Ankara Kızılay Necatibey caddesindeki meşhur yetkili servise verdim. Aldığım telefonu sadece fabrika ayarlarına döndürdüklerini gördüm. İş yoğunluğundan dolayı 15-20 gün sonra tekrar telefonu aynı servise aynı şikayetlere ek olarak 3G görüşmesi yaptığımda sesimin gitmediğini belirterek verdim. Telefon yapıldı dediler yanlarında denediğimde olmadığını söyleyince bana telefonda sistemsel ve donanımsal bir sorun olmadığından bir şey yapamayacaklarını söylediler. Samsung'u aradım arayan soran yok.

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet23 Eylül 2015

  Bugün ayın 23 ü ve halen Samsung firmasından bana herhangi bir olumlu veya olumsuz dönüş olmadı. Ne kadar ilgisiz bir firma olduğunu varın siz düşünün. Şikayet var sitesi de yaptığım şikayetin akıbetini araştırıp sorusturmuyor. Sadece site üzerinden şikayeti yayınlama ma aracılık ediyor. Halbuki sonucunu da takip etse ne kadar güzel olacak.

 • Ahmet16 Eylül 2015

  3698016 no.lu şikayetim ile ilgili; ayın 5 inde not4 telefonumu servise verdim. Onaramadıkları telefonumu ayın 8 inde sağlammış gibi geri vermeye çalıştılar yanlarında denediğimde arızayı gözleri ile görmelerine rağmen donanımsal ve yazılımsal bir problem olmadığından yapabilecekleri başka bir şey olmadığını söyleyerek bana verdiler bende almadım. Samsung genel merkezinin 4447711 No.lu müşteri temsilcilerini bu güne kadar 4 kez aramama rağmen (acil notu düşmelerine rağmen) halen bana ne bir dönüş oldu ne de bir çözüm üretildi. Son çare tüketici hakem heyetine gidecem başka çare yok galiba. Eminim bu yazıma da Samsung teşekkür edip, ilgileneceklerini söyleyeceklerdir. Sorumsuzlar.

 • Ahmet16 Eylül 2015

  Halen bana dönüş yapmadılar ve o günden bu yana 4 kez daha müşteri temsilcisini aradım. Daha dönüş yapacaklar. Samsung marka ürün alacak arkadaşlar lütfen 100 kere daha düşünün. Bu kadar ilgisiz ve alakasız bir firma olamaz. Az önce yine aradım ama yine çözüm bekleyiniz. Yurt dışından yenisini ithal edip bana verecekler diye düşünüyorum. Neyse bu saatten sonra Tüketici hakem heyetiyle yazışırlar artık.

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön