27 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6310882

Samsung Mobile Haksız Kazanç Elde Etme

Garantiye yolladığım cihazımın dokunmatiği çalışmıyor, sadece ekran geliyor ekranda nokta hasar yok ama kasada 1-2 ezilen için cihazı garanti kapsamına almayarak ve cihazı hiç açmadan ekran arızasını tamamen buna bağlayarak 410 TL gibi astronomik bir ücret talebinde bulundular. Resmen haksız kazanç. Servise defalarca ulaşıp ekranın hasar alma durumunda çatlama ezilen kırılma ve ekran gelmeme gibi sorunların olması gerektiğini söyledim ki bunu onlar da çok iyi biliyor ama her zamanki gibi kolay yolu seçerek suçu kullanıcıya bağladılar. Bir daha asla Samsung almayacağım. Resimleri mevcut durumdan dolayı şaka gibi resmen.

Osman 376 Okunma

Cevaplar

  • Osman02 Mayıs 2017

    Bu ürünüm yine Samsung'un farklı bir teknik servisinde garanti kapsamında yapıldı bu nasıl oluyor peki ben inanıp o parayı verseydim ne olacaktı açıkça dolandirilmis olacaktım ve bu olayı iki kez yaşadım böylesine büyük bir marka madem neden bu tür servislere müsaade ediyor ve görmezden geliniyor... .

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler