29 Aralık 2015

Samsung Mobile Gear S 2 Aydır Tamirde!

6 Kasım 2015 tarihinde Samsung yetkili servisi olan, Karşıyaka İzmir Serinkuyu da ki, CTB bilişime tamir için bıraktığım garanti kapsamındaki Samsung Gear s marka akıllı saatimin 20, 25 gün sonra arızasının giderilemediği bu nedenle para iadesi yapılacağını bildirildi. Ben de para iadesi yerine yenisinin gönderilmesini talep ettim. Ancak arayan kişi Gear s in stoklarda olmadığını, bu saatin yeni çıkan modeli olan Gear s 2' nin de stoklarda olmadığı için para iadesi yapılacağını bildirdi. Ancak aradan neredeyse iki ay geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı ve ben iki defa servisi, iki defa da merkezi aramama rağmen her defasında (değişik haftalarda aradım) bana bu cuma ödenecek dendi.

Kayhan 87 Okunma

Cevaplar

  • Kayhan21 Ocak 2016

    Kasım 2015 tarihinde Samsung yetkili servisi olan, Karşıyaka İzmir Serinkuyu da ki, CTB bilişime tamir için bıraktığım garanti kapsamındaki Samsung Gear s marka akıllı saatimin 20, 25 gün sonra arızasının giderilemediği bu nedenle para iadesi yapılacağını bildirildi. Ben de para iadesi yerine yenisinin gönderilmesini talep ettim. Ancak arayan kişi Gear s in stoklarda olmadığını, bu saatin yeni çıkan modeli olan Gear s 2' nin de stoklarda olmadığı için para iadesi yapılacağını bildirdi. Ancak aradan iki ay geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı defalarca servisi, ve merkezi aramama rağmen her defasında (değişik haftalarda aradım) bana bu cuma ödenecek dendi.

  • Kayhan04 Ocak 2016

    Benimle hala irtibata geçilmedi ve para iadesi yapılmadı. Şu anda 4 Ocak 2016 olmasına rağmen...

  • Samsung Telefon Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön