05 Kasım 2015

Samsung Mobile Garantili Cihazın Tamiri Yapılmıyor!

Müşteri No: 7224211069 Samsung S4 telefonumun alt orta tuş kısmında küçük kılcal çatlak olduğu ve tuşun içeriye doğru inmesi sebebi ile Konya ili Selçuklu ilçesinde bulunan servisinize telefonu götürdüm. Telefon 3 gün serviste kaldı ve bana sorun çözüldü servisten telefonunuzu alabilirsiniz şeklinde mesaj geldi.


Servise gittiğimde merkezin kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek telefonu tamir etmeden bana verdiler. Ben 444 77 11 numaralı hattı arayarak itirazda bulundum ve arızanın benden kaynaklanmadığını, telefon çerçevesinde ve herhangi bir yerinde düşme sonucu bir kırık veya çiziğin olmadığını söyleyerek itirazda bulundum kimse beni aramadı. Tüketici heyetine başvuracağım çok ilgi sizsiniz...

Cengiz 68 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz22 Kasım 2015

  Benim sizi arayıp kayıt oluşturmam 16.10.2015 de idi. Bugün Kasım 22 olmuş. 4447711 i iki gün önce aradım. Bana halen aranacaksınız denildi. Benim toplam arama kaydım kaç tane diye sorduğumda 14 tane arama kaydım varmış. Yani iki güne bir aramışım. Ha birde son aradığımda bana 21.10.2015 de arandığımı ulaşılmadığı söylendi. O kadar aramamda bana arandığım söylenmedi ve benim telefonum 24 saat açıktır. İnanın bu Samsung firması müşteriyle resmen oynuyor. Servislerine gidin insanlar yığınak yapmış her kes serviste tartışıyor. Kimseye çözüm bulamıyorlar. Arızayı yükle tüketiciye yol ver gitsin prensibi ile çalışıyorlar. Başka markaların servis anlayışına bakıp öğrensinler.

 • Cengiz16 Kasım 2015

  Çok komik halen aranacağım söyleniyor.

 • Cengiz13 Kasım 2015

  Şikayetim ile ilgili halen aranmadım. Samsung resmen sokak pazarlamacısı gibi bir firma izlenimi oluşturdu. Bir ay oldu halen aramalarını bekliyorum. Ben iki güne bir 447711 numaralı hattı arıyorum bana aranacaksınız diyorlar. Garantili olan telefonuma üç gün içinde tüketici hatası diyerek elime tutuşturdular. Oysa telefonun kendisinden kaynaklanan sorunu tüketiciye yıktılar. Bir firmanın kendi müşterisini bu kadar aşağılayıcı tutum sergilemisini kınıyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi05 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön