13 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5493073

Samsung Mobile Galaxy S6 Telefonumun Ekranı Köşeden Kalktı, Samsung Kenarı Çizik Diye Garantiden Tam

Samsung Galaxy S6 telefonumun ekranının köşesinde bir süre önce araya hava girmiş gibi ufak bir kalkma oldu, daha sonra büyüdü ve ekteki resimdeki gibi oldu. Samsung Sakarya yetkili servisi kenarında çizikler olduğu için garanti dışı olduğunu söylediler ama bu kalkmanın kenarındaki çiziklerle bir alakası yok ve kendi kendine normal kullanımda oldu. Samsung kenarı çizik diye garantiyi iptal edip müşterilerini başından savıyor. Ayrıca sorduğumda 800 TL'ye değişeceğini söylediler, camı kalkmış, tüm ekranı değiştireceklermiş.

Gürkan 1.647 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi23 Mart 2017

  Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için [email protected] 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Gürkan16 Mayıs 2016

  Samsung'un kendi hatasından dolayı olan sorun için 485 TL ödüyorum, sırf kenarı çizik diye ve tekrar aynı sorun olsa nasıl ispatlayacağımın garantisi yok, eski çizikler için tekrar garanti dışı bırakmayacaklarının bir garantisi yok. Resmini çek diyorlar, sanki kabul edecekler. Samsung gibi bir firmanın servisinde sadece kenarı çizik olan bir telefonu alakasız bir sebepten garanti dahilinde tamir etmemesini anlayamıyorum. Ayrıca Adapazarı yetkili servisi aynı işlem için 800 TL fiyat vermişti, bu nasıl bir standartsızlıktır, onu da anlayamadım. Sonuç olarak ithalatçı garantili telefonlardan pek bir farkı yok, fazla ödeyip aldığıma pişman oldum.

 • Gürkan12 Mayıs 2016

  Ayrıca tüketici mahkemesine de başvuracağım, senin garanti şartların kanunlara aykırı, benim sebep olmadığım bir şeyden dolayı kenarı çizik diye telefonumu garanti dışı bırakmaya kimsenin hakkı yok.

 • Gürkan12 Mayıs 2016

  Samsung sırf aramış olmak için aradı ve aynı şekilde başından savdılar. Telefonu alıp incelemek dahi istemediler. Kenarı çizilmişse, garanti dışı kalıyor telefonlar, herkesin bunu bilip alması gerekiyor, ithal telefon alsam ne farkederdi, belki ithalatçı daha makul davranırdı, şikayet etmişim en azından al genel merkezde bir incele.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler