04 Nisan 2015
#3157033

Samsung Mobile Galaxy S4 Active Dokunmatik Kendi Kendine Çalışıyor

Haziran 2014 de aldığım Samsung Galaxy S4 active modeli telefonumun ekranı kendi kendine dokunmaya başladı. Bende Samsung müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım servise gönderin dediler.


Servise gönderdikten iki gün sonra mesaj geldi ürünün servis bedeli var diye aradım saçma sapan bir bahane ile kullanıcı hatası yüzünden 650 liraya çerçeve değişecek sonra arızaya ücretsiz bakılacak dediler.


Oysa ki kullanıcı hatası dedikleri de dış çerçevede ki iki çizik ekran da leke dahi yok telefonu aldığımda herkese tavsiyelerde bulunuyordum, yapılmazsa cihazı çöpe atıp bir daha da Samsung almayacağım, ayrıca tüketici hakları mahkemesine de başvuracağım.

Veli Veli 326 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları