03 Nisan 2015
#3156372

Samsung Mobile Galaxy Note 4 Kapanıp Açılma Sorunu!

Samsung Galaxy Note 4 sm n910cq, android 4.4.4 telefonu aldığım günden beri (yaklaşık 4 ay) kendi kendine kapanıp açılıyor. İşlerimin yoğunluğu ve yedek telefonumun olmayışı yüzünden sabretmek zorunda kaldım.


20 Mart'ta ürünü Bakırköy'deki servise götürdüm sorunu anlatıp teslim ettim. Cihaz yaklaşık 4 gün kaldı serviste. Gelen mesajda herhangi bir sorun bulunamadığı yazılıydı. Servise gidip cihazı aldım, alırken de yine durumu izah ettim bana söylenen cihazınız 2 gün test süresince hiç kapanıp açılmadı, sorun göremedik deyip iade ettiler.


Sorun halen devam ediyor benden hata anında video çekmemi istediler kapanma anını nasıl çekeceğimi düşünüyorum! Ürünü iade etmek istiyorum bıktım artık.

Mehmet Mehmet 1.035 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet03 Nisan 2015

    Bu klasik ve kalıplaşmış cevaplardan bıktı tüketici, artık sizden ricam ürününüzün arkasında durmanız ve gereken değişim ya da iade işlemini yapmanızdır, niye diretiyorsunuz ürünler üretimden kaynaklanan hatalarla dolu neden anlamak istemiyorsunuz, ürünü iade etmek istiyorum gerekirse bi o kadar para harcar yasal yollarla hakkımı alırım. Bilginiz olsun, bıktırdınız insanları buradaki şikayet sayınız ürettiğiniz telefon sayısını geçmiş durumda. Artık cevap vermek yerine harekete geçin lütfen.

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları