05 Mayıs 2016

Samsung Mobile Donma Sorunu!

Temmuz ayında almış olduğum Samsung Galaxy E7 telefonumda almış olduğum günden beri donma sorunu yaşıyorum. Ancak son 1 ayda tam 3 kez Bursa Kent Meydanı karşısı Ebru Elektronik Samsung servisine cihazımı götürdüm. Orada şokluyorlar eve geliyorum yine dokunmatiği çalışmıyor. Sizin telefonunuz çok acayip takıyoruz, şu an çalışıyor diyorlar ancak sorunuma kalıcı bir çözüm bulunmuyor. 3 gün serviste de kaldı. Aradan 20 gün geçti, yine aynı. Bu telefonun değişmesini istiyorum, daha 1 yıl bile olmadan kaç kez servise gitti. Bursa Anatolium Türk Telekom bayisinden satın almıştım. Kesinlikle değişimini istiyorum, ben her hafta servise gitmek zorunda değilim!

Ceren 185 Okunma

Cevaplar

  • Ceren30 Mayıs 2016

    Kaçıncı şikayetimi dile getiriyorum bilmiyorum ama hala bir çözüm yok. Ebru elektronik Samsung servisine ilhan yılmaz adına bugün 5. Kez Telefonumu bırakmış bulunmaktayım. 2 aydır telefonumda dokunmatik donma sorunu yaşıyorum hiçbir işlem yapamıyorum. İşin komik tarafı servis de buna bir çözüm bulamıyor yapamyiyor. Bana düzeldi diyip veriliyor en fazla 1 hafta idare ediyor telefon. Ben her hafta servise gitmek zorunda mıyım. Bu telefonun değişimini istiyorum. çünkü onarımı yapılamıyor bu cihaz kesinlikle değişmeli. İlk kez Samsung tercih ettim ve son olacak. Samsung kadar ilgisiz müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firma daha görmedim. ! !

  • Ceren24 Mayıs 2016

    Samsung Galaxy e7 telefonum, Bursa ebru elektronik Samsung servisine 11 Nisan'dan itibaren 16 Mayıs'a kadar tam 4 kez dokunmatik çalışmaması sebebi ile Telefonumu servise taşımaktayım. Servis kaydı ilhan yılmaz adına. Telefonum 3 gün serviste kalıyor onarım yapılıyor ve bana geldikten en az 3 gün sonra ben yine aynı sorunu yaşamaya başlıyorum. Her defasında dokunmatik çalışmaması sebebi ile götürüyorum 1,5 ay içerisinde yarın 5. Kez aynı problemden telefonum servise gidecek. Henüz daha 1 yıl bile olmadı alalı. Hiçbir zaman kalıcı çözüm onarım yapmıyorlar ya da yapmayı bilmiyorlar. Tüketici mahkemesine başvurdum ve bu telefon değişene kadar ne kadar şikayet birimi varsa şikayetimi de edeceğim. Daha öncelerde yıllarca mağaza müşteri temsilciliği yaptığımdan dolayı bu ürünün kesinlikle değişmesi gerektiğinden eminim. Madem uğraştırmaksa amaç sonuna kadar uğrasıcam.

  • Samsung Telefon Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön