26 Ekim 2016 #6781564

Samsung Mobile 'da Garanti Sorunu

Garantisi devam eden note3 cihazımı açılışta Samsung yazısında takılıp kalma nedeniyle yetkili servise verdim. Servis cihazda daha önceden oluşan kenarındaki iki ufak eziği bahane ederek, garantisi devam eden cihazı garanti dışı saydı. 1.173,39 TL ödeme karşılığında cihazın tamir olacağını söyledi. Sonra cihazı bir başka yetkili servise verdim, orası da yine aynı bahanelerle cihazı garanti dışı saydı. 750 TL ödeme karşılığında cihazın tamir olabileceğini söyledi.


Cihazın garanti dışı sayılmasına sebep olarak gösterilen, daha önceden oluşan iki ufak eziğin arızayla ilişkilendirilmesine anlam veremedim ve inandırıcı bulmadım. Yetkili servislerin birbirinden çok farklı rakamlar vermiş olması konusunu Samsung'a bildirmeme rağmen tarafıma halen bir açıklama yapmaması da şüpheli bir durum. Bu firmanın müşteri politikası memnun etmekten çok mağdur etmek sanırım!

Mehmet 547 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön