16 Haziran 2016

Samsung Mobile Çözülemeyen Sorun!

27.05.2016 tarihinde yeni, sıfır cihaz olarak satın almış olduğum Samsung a7 (2016) marka/model cep telefonumun görüşme esnasında “karşı tarafa sesimizin net gitmediği, boğuk, kısık veya kesik” gittiğini tespit ettik.

11.06.2016 tarihinde önce Başarı Teknik Servise sonuç alamayınca 13.06.2016 tarihinde söz konusu cihaz yukarıdaki yaşanan süreçlerinde izahı ile bitlikte Erzurum Samsung Servis Merkezinize (Emir Elektronik) “Cihaz Değişim” talebi ile bırakılmıştır.

15.06.2016 tarihinde telefonumuz ile ilgili işlemlerin tamamlandığı SMS'i gelmiş servisten cihaza yapılan işlem sorulduğunda yine yazılım yüklemesi yapıldığı öğrenilmiştir. Cihaz tekrar denenmiş fakat ses kalitesindeki “karşı tarafa sesimizin net gitmediği”, “boğuk/kısık veya kesik” sorunun devam ettiği tespit edilmiştir.

Bunun üzerine 16.06.2016 tarihinde cihaz sorununun son bulması ümidiyle son kez servise verildi.

Erdem 121 Okunma

Cevaplar

  • Erdem14 Temmuz 2016

    Merhaba Yukarıdaki şikayetime konu değişim ile ilgili aksiyon alan firma nihayet 13.07.2016 tarihinde (bu süreye kadar geçen 30 günlük yoğun gayretim neticesinde) talebimizi sonuçlandırmıştır. Fakat ne yazikki birebir değişim yapılması gerekirken farklı renkte cihaz gönderimi yapmıştır. Dün 13.07.2016 tarihinde cihazı eve getirdikten sonra kutuyu açtığımız da cihaz renginin maalesef siyah olduğunu fark ettik oysaki biz gold renkli cihaz almış ve bu renkteki cihazımızın değişimini aynı şekilde birebir değişimini bekliyorduk. Renginin farklı olması sebebi ile cihazı hediye olarak aldığım eşim bir kez daha hayel kırıklığına uğradı. acilen firmanın bir çözüm üretmesini bekliyoruz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön